Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Cila shenjė do tė ketė mė shumė fat nė javėn e fundit tė Nėntor 2017?

Nė kėtė javė tė fundit tė Nėntorit astrologėt na njohin me renditjen e shenjave tė horoskopit.

Cila shenjė do tė ketė mė shumė fat nė javėn e fundit tė Nėntor 2017?
Cila shenjė do tė ketė mė shumė fat nė javėn e fundit tė Nėntor 2017?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 26/11/2017 17:47

Duke nisur nga numri 12 mė pak i favorizuar dhe duke mbėrritur te numri 1 shenja mė me fat e javės, Perspekti ju njeh me parashikimin e yjeve.

12. Virgjėresha

E enjtja dhe e premtja do tė jenė ditėt mė tė vėshtira. Por edhe pse je nė fund tė renditjes cdo gjė ėshtė momentale sepse ju jeni njė shenjė e fortė.

11. Binjakėt

Duke nisur nga 20 Dhjetori Saturni nuk do tė jetė mė kundra jush. Nė kėtė periudhė mund tė keni disa tensione. Kujdes nga gabimet qė mund tė lindin nga shpėrqėndrimi. Pėrpiqu tė zgjidhėsh disa probleme me tė shkuarėn.

10. Peshqit

Jeni njė nga shenjat mė tė forta pėr momentin, dhe do tė vijoni tė jeni tė fortė edhe pėr vitin 2018. Nė kėto moment jeni tė detyruar tė bėni disa llogari me njė sėrė angazhimesh. Ju pret njė javė e vėshtirė pėr ndjenjat. Kujdes tė hėnėn dhe tė martėn, por do tė jeni nė gjendje tė rekuperoni gjatė javės.

9. Ujori

Kujdes me dashurinė, do tė mund tė ndiheni tė stresuar. Por do tė jenė momentale. Sė shpejti do tė keni njė transit pozitiv dhe do tė keni mundėsi tė rekuperoni dhe tė zgjidhni disa probleme. E premtja dhe e shtuna janė ditėt mė tė mira. Ju tėrhiqeni nga njerėz tė ndryshėm nga ju dhe keni nevojė qė tė keni pranė njerėz tė fortė dhe qė janė pikė referimi pėr ju.

8. Bricjapi

E mėrkura dhe enjtja do tė jenė ditė tė lodhshme pėr ju. Kujdes mos reagoni me shumė impulsitet. E premtja dhe e shtuna do tė jenė ditėt mė tė mira pėr tė zgjidhur konfliktet.

7. Gaforrja

Pjesa e parė e javės do tė jetė e mbushur me tension. Pėr momentin pėrqėndrohuni nė atė cka bėni mė mirė. Tė mėrkurėn dhe tė enjtjen janė ditėt kur mund tė reflektoni mė mirė. Duhet tė tregoheni tė kujdesshėm mbi tė gjitha nė dashuri, ku qė nga gushti po pėrpiqeni tė zgjidhni disa probleme.

6. Demi

Po shpėtoni nga planetėt nė kundėrshtim. Dielli nuk ėshtė mė pėrballė jush. Do tė jetė njė vit i vecantė. Nė pėrgjithėsi je njė shenjė e kujdesshme, merrni vendime vetėm nėse jeni tė sigurt pr pasojat. Keni dėshirė pėr tė bėrė gjėra tė reja nė jetė.

5. Akrepi

Horoskopi ju kėshillon tė mos jeni shumė negativė. Kur keni njė pozicion tė mirė astrologjikė do tė ishte mirė tė vepronit. Mos prisni qė gjėrat tė ndodhin vetė. Mos anashkaloni pėrgjegjėsitė.Mund tė humbisni mundėsi tė rėndėsishme.

4. Peshorja

Jeni njė shenjė shumė emotivė. Tė mėrkurėn dhe tė enjten kujdes sepse Hėna ėshtė pėrballė jush. E diela do tė jetė dita mė e mirė pėr ndjenjat. Do tė gjeni forcė dhe pse jo do tė arrini edhe njė sukses personal.

3. Luani

E mėrkura dhe e enjtja do tė jenė ditė tė rėndėsishme. Kujdes me paratė, ju pret njė vit i rėndėsishėm ku do tė mund tė realizoni projekte tė mėdha.

2. Dashi

E shtuna do tė jetė njė ditė e favorizuar pėr ndjenjat. Pranvera ėshtė plot tė reja pėr ju. Ėshtė periudha mė e mirė pėr tė vepruar pasi nė mars dhe prill do tė duhet tė marrėsh vendime tė rėndėsishme.

1. Shigjetari

Duke nisur nga e premtja vijon njė periudhė e mirė pėr ndjenjat. E mėrkura dhe e enjtja ditė tė mira pėr emocionet dhe taimet. Keni patur ndryshime nė punė por ėshtė koha qė tė gjeni ekuilibėr. Nga mesi i javės do tė keni mė shumė energji dhe do tė mund tė zgjidhni disa ēėshtje.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė