Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Mėnyra si uleni flet pėr karakterin tuaj...

Besojeni ose jo, trupi mund tė zbulojė shumė anė tė karakterit tė njeriut, sidomos atėherė veprimet kryhen pa vetėdije.

Mėnyra si uleni flet pėr karakterin tuaj...
Mėnyra si uleni flet pėr karakterin tuaj...
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 26/11/2017 12:07

Veprimet mund tė hedhin dritė mbi emocionet e brendshme. Shihni se ēfarė do tė thotė pėr karakterin tuaj mėnyra se si uleni.

A

Tregon njė femėr qė i pėlqen tė ledhatohet, nuk ka qejf tė mbajė pėrgjegjėsi dhe nga meshkujt pretendon ta trajtojnė si fėmijė.

B

Tregon njė femėr nė dukje tė sigurt por qė shpeshherė nuk di t'i japė drejtim gjėrave. Ky pozicion ėshtė njė lloj mbrojtje nga emocionet dhe pėrpjekje per t'ju dukur botės e fortė.

C

Nė dukje vulgar ky pozicion tregon se je grua qė ke shumė probleme gjatė ditės pėr tė zgjidhur sa nuk e vret mendjen se si rri ulur. Ky pozicion tregon njė grua tė fortė dhe qė i jep drejtim problemeve edhe pa ndihmėn e meshkujve.

D

Kemi pėrballė njė femėr tė sinqertė, njė femėr gjuetare dhe qė di tė marrė atė qė do.

E

Kjo ėshtė njė femėr elegante por qė ka njė dashuri ekstreme pėr veten. Ky pozicion kėnaq me shumė atė sepse mendon se tė gjithė po e shohin. Vetėm se femrat qė ulen kėshtu janė pak dredharake.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
[W8#A

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė