Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Cilat janė shenjat e horoskopit qė nuk e falin tradhtinė?

Shenjat e horoskopit kanė karakteristika tė ndryshme nga njėra tjetra, dhe kjo i bėn tė veēanta.

Cilat janė shenjat e horoskopit qė nuk e falin tradhtinė?
Cilat janė shenjat e horoskopit qė nuk e falin tradhtinė?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 09/01/2018 22:28

Nė fakt edhe toleranca, mirėsjellja, apo edhe aftėsia pėr tė falur, ndonjėherė ndikohet nga zodiaku. Tradhtia ėshtė njė prej gjėrave mė tė vėshtira nė jetė pėr tu falur, dhe kėshtu jo tė gjithė mund ta bėjnė.

Perspekti ju tregon cilat shenja e kanė mė tė thjeshtė, dhe ato qė nuk e konceptojnė fare faljen e tradhėtisė.

Peshorja

Fal dhe vazhdon pėrpara

Nė mesin e tė gjithė shenjave tė horoskopit, Peshorja ėshtė ajo qė e fal mė lehtėsisht tradhėtinė, sepse dėshiron njė jetė tė qetė.

Peshqit

Mjafton vetėm tė presėsh, nė fund tė falin

Kjo pėr faktin se nėse ka diēka qė Peshqit nuk duan ta mbajnė nė zemėr ėshtė: Mėria!

Binjakėt

Falin, por askush nuk e di kur, si dhe pėrse

Tė lindur nė shenjėn e Binjakėve kanė nė pėrgjithėsi njė mentalitet tė hapur. Ndaj edhe falin.

Gaforrja

Fal, por duhet ta bindėsh

Nėse arrin t'i depėrtosh nė zemėr, tė lindur e kėsaj shenje arrijnė tė falin edhe tradhėtinė. Por duhet tė justifikohesh mirė dhe tė premtosh qė nuk do ta pėrsėrisėsh.

Dashi

Fal, por jo tėrėsisht

Duke qenė njė karakter impulsiv, Dashi shpėrthen nė moment, por mė pas harron dhe fal. Ama nė momentin qė i kujtohet nis e bėn kapriēo.

Virgjėresha

Falja ėshtė art

Virgjėresha arrin tė falė njė tradhėti nėse arrin tė besojė se pendesa e partnerit ėshtė e sinqertė.

Shigjetari

Askush nuk mund ta thotė nėse fal apo jo

Gjithēka varet nga kuptimi qė secili i jep tradhėtisė. Shigjetari ėshtė i paparishikueshėm pėrballė tradhėtisė, mund ose jo ta falė. Kryqėzoni gishtat!

Ujori

Nuk i pėlqen tė falė, por do ta bėjė

Nuk i pėlqen as ta mendojė tradhėtinė. Por nė fund tė fundit do tė arrijė tė mirėkuptojė qė dėshironi tė qėndroni me tė.

Luani

Fillimisht shpėrthen, mė pas fal, por me kushte

Shpėrthen ashtu si edhe Dashi. Ama nėse pėrpiqeni pak, kjo shenjė krenare do t'ju falė, edhe pse kurrė nuk do tė jeni si mė parė.

Bricjapi

Falja e tij mund tė jetė e simuluar

Kujdes! Ka shumė mundėsi qė njė Bricjap tė mos e falė kurrė njė tradhėti. Mund tė hiqet, por thellė nuk e fal kurrė.

Akrepi

Nėse fal, jeni me fat

Tė duhet shumė, po shumė fat qė tė arrish tė tė falė njė Akrep. Sidoqoftė duhet t'i tregoni qė jeni penduar thellėsisht.

Demi

Tė jeni tė sigurtė qė vėshtirė se fal njė tradhėti

Nė momentin kur njė Dem kupton qė e kanė gėnjyer dhe tradhėtuar, harrojeni se do t'ju falė. E s'ėshtė aspak e lehtė pėr dikė qė ta bėjė tė ndėrrojė mendim.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
!8U@R

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė