Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Ēfarė dėshironi bazuar nė shenjėn e horoskopit?

Ēdo njeri ka dėshirat e tij individuale, por Perspekti ju tregon ēfarė ju pėlqen dhe me ēfarė ndiheni tė lumtur bazuar nė astrologji.

Ēfarė dėshironi bazuar nė shenjėn e horoskopit?
Ēfarė dėshironi bazuar nė shenjėn e horoskopit?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 09/08/2017 13:52
Dashi

Ka pikė tė dobėt kafshėt.

Demi

Pėlqen mė sė shumti ushqimin e mirė dhe tė shijshėm.

Binjakėt

Pėlqen tė vėrė tė tjerėt nė vėshtirėsi si dhe tė bėjė planet e tė gjithė botės.

Gaforrja

Nuk mund tė jetojė pa muzikė tė mirė.

Luani

Ndihet i plotėsuar kur noton.

Virgjėresha

Nuk mund ti rezisojė njė filxhani kafeje.

Peshorja

Pėlqen shkollėn dhe periudhėn shkollore.

Akrepi

Pėlqen njerėzit e pashėm dhe dėshiron tė jetė gjithmonė i rrethuar nga ata.

Shigjerari

Nuk mund tė jetojė pa ėmbėlsira.

Bricjapi

Ka pikė tė dobėt njerėzit e qeshur.

Ujori

Nuk del jashtė nėse nuk ka rroba tė bukura dhe veshjen e duhur pėr ēdo rast.

Peshqit

Nuk dėshiron asgjė tjetėr materiale veē partnerit.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
^(JR

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė