Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Tiparet mė tė mira tė shenjave tė horoskopit.

Ju tregojmė tiparet qė ēdo shenjė horoskopi ka mė tė mirė se shenjat e tjera.

Ju tregojmė tiparet qė ēdo shenjė horoskopi ka mė tė mirė se shenjat e tjera.
Ju tregojmė tiparet qė ēdo shenjė horoskopi ka mė tė mirė se shenjat e tjera.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 28/01/2017 11:46, Ndryshuar: 24/11/2017 23:09

Sytė

Sytė mė tė bukur i kanė personat qė u pėrkasin shenjave: Ujori, Binjakėt, Gaforrja, Bricjapi.

Buzėt

Buzėt mė tėrheqėse i kanė personat qė u pėrkasin shenjave: Demi, Virgjėresha, Akrepi, Shigjetari.

Lėkura

Lėkurėn mė tė pastėr dhe mė tė shėndetshme e kanė personat qė u pėrkasin shenjave: Peshorja, Peshqit, Dashi, Luani.

Buzėqeshja

Buzėqeshjen mė tė bukur dhe mė tėrheqėse e kanė personat qė u pėrkasin shenjave: Bricjapi, Shigjetari, Demi, Akrepi.

E qeshura

Tė qeshurėn mė melodioze e kanė personat qė u pėrkasin shenjave: Binjakėt, Luani, Virgjėresha, Peshorja.

Lėvizjet

Lėvizjet mė tė mira i kanė personat qė u pėrkasin shenjave: Peshqit, Gaforrja, Dashi, Ujori.

Fjalėt

Fjalėt mė domėthėnese i thonė personat qė u pėrkasin shenjave: Bricjapi, Akrepi, Binjakėt, Shigjetari.

Zėri

Zėrin me tė bukur e kanė personat e shenjave: Peshorja, Peshqit, Ujori, Luani.

Idetė

Idetė mė tė mira i kanė personat qė u pėrkasin shenjave: Demi, Gaforrja, Dashi, Virgjėresha.

Mendja

Mendjen mė tė ndritur e kanė personat qė u pėrkasin shenjave: Luani, Akrepi, Bricjapi, Ujori.

Zemra

Zemrėn mė tė pastėr e kanė personat qė u pėrkasin shenjave: Dashi, Peshorja, Peshqit, Virgjėresha.

Shpirti

Shpirtin mė tė pastėr dhe mė tė mirė e kanė personat qė u pėrkasin shenjave: Binjakėt, Gaforrja, Shigjetari, Demi.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
c^WdJ

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.