Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

A e keni idenė kush janė shenjat mė kreative tė astrologjisė?

Art nė ēfarėdo qė bėni! Perspekti ju sjell 3 shenjat mė kreative tė zodiakut!

A e keni idenė kush janė shenjat mė kreative tė astrologjisė?
A e keni idenė kush janė shenjat mė kreative tė astrologjisė?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 05/02/2018 18:51

Nuk janė tė paktė ata qė duket sikur bėjnė art nė ēfarėdo qė prekin. Kreativ nė maksimum, janė pikėrisht ky grupim njerėzish qė na dhurojnė njė shoqėri ndryshe nga pjesa tjetėr e atyre qė na rrethojnė. Jo domosdoshmėrisht artistė, kėto janė tre shenja e zodiakut qė shpalosin kreativitet sa herė qė ju jepet mundėsia!

Demi

Karakterizoheni nga njė energji e pamatė, dhe gjithēka qė mundni e shpenzoni nė krijim. Mund tė shpalosni idetė kudo: dizanj, pikturė, letėrsi etj. Mė e mira ėshtė se besoni shumė nė vetvete, dhe e keni tė qartė qė kur e nisni diēka, do ta ēoni deri nė fund. Talent i pamatė!

Luani

Dėshironi tė provoni gjithēka dhe pėrpiqeni ta mbushni kohėn nė ēdo moment. Kjo do tė thotė se jeni kreativė nė ēdo anė tė mundshme. Gjithmonė mendoni si tė krijoni diēka tė re pėr tė menaxhuar kohėn, ashtu sikurse ia arrini tė llogarisni ēdo minutė pėr tė pėrfunduar ēdo gjė si duhet. Me ju, koha nuk ėshtė kurrė njė monotoni.

Peshqit

Jeni shumė kreativ dhe shquheni pėr njė sens unik artistik. Lidhja juaj e ngushtė me muzikėn ndikon edhe mė shumė nė talentin tuaj nė kėtė drejtim. Janė tė pakta aspektet ku nuk shkėlqeni, dhe gjithēka e bėni duke pėrfshirė shpirtin dhe talentin thellėsisht nė njė punė apo njė tjetėr. Jeni miq qė nuk duheni humbur!

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
^gb"f

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė