Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Pse njerėzit j'ua thyejnė zemrėn bazuar nė shenjėn e tij tė horoskopit?

Ata ta thanė se ai nuk ėshtė person i dashur dhe ka pėr tė ta thyer zemrėn. Por pjesėrisht ėshtė edhe faji yt nė fakt.

Pse njerėzit j'ua thyejnė zemrėn bazuar nė shenjėn e tij tė horoskopit?
Pse njerėzit j'ua thyejnė zemrėn bazuar nė shenjėn e tij tė horoskopit?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 16/01/2018 20:05

Secili prej nesh ka defekte. Ēdo shenjė e horoskopit ka tiparet e veta negative qė mund tė bėhen njė problem nė jetėn tuaj dhe lidhjen e dashurisė.

Kjo ėshtė arsyeja pse njerėzit jua thyejnė zemrėn sipas shenjės tuaj tė horoskopit:

Dashi

Dashi ėshtė padyshim njė shenjė me qėllime tė mira. Por kjo mirėsi jo gjithmonė ju bėhet e njohur tė tjerėve. Ai mund tė jetė i pavarur dhe mund tė duket i painteresuar pėr njė angazhim afat-gjatė. Ky mund tė jetė njė problem i vėrtetė kur jeni nė fazėn pėr tė qenė njė partner potencial.

Demi

Demi ėshtė mik besnik, por edhe kokėfortė. Ata kanė vėshtirėsi pėr t'i lėnė gjėrat dhe mbajnė inat mė gjatė se sa duhet. Edhe nė qoftė se partneri ka gabuar dhe kėrkon falje, zemėrimi mbetet brenda tij. Kjo ėshtė e mjaftueshme pėr tė larguar ēdo tė dashur larg prej jush.

Binjakėt

Ata janė shpirtra tė lire dhe janė tė bekuar me aftėsi tė mira komunikuese, por fatkeqėsisht Binjakėt njihen si dėgjues jo tė mirė. Njė mėnyrė mė e mirė pėr t'u bėrė mė i vėmendshėm ėshtė praktikimi i qėndrimit nė heshtje. Sė pari do ta keni tė vėshtirė tė kaloni njė minutė nė heshtje.

Gaforrja

Ata mund tė mbėshteten te vetja e tyre mjaft mirė. Nė njė marrėdhėnie ata kanė tendencė ta mbysin nė njė farė mėnyre partnerin e tyre. Ju duhet tė mendoni pėr llojin e hapėsirės qė ėshtė e rėndėsishme pėr partnerin dhe t'ia jepni kėtė mundėsi.

Luani

Luani ėshtė shenjė monogame, ka tendencė tė jetė egoist. Luanėt nė fakt, kanė njė dėshirė pėr t'u mburrur dhe kjo duhet ta ketė burimin nė njė pasiguri tė brendshme. Sa mė shpejt qė tė mėsojnė luanėt t'i komplimentojnė tė tjerėt, aq mė shpejt ata do t'i marrin lėvdatat e tė tjerėve, tė cilat i kėrkojnė me mund.

Virgjėresha

Nganjėherė kėta persona lėnė anash kėnaqėsitė e veta pėr hir tė pėrsosmėrisė. Thellė brenda vetes janė shumė tė ndjeshėm nė zemėr. Ata kanė nevojė tė mėsojnė se ėshtė mė me rėndėsi tė ndiheni mirė se tė duken mirė. Ndarja e disa minutave nė ditė vetėm pėr argėtim, pėr shembull gatim ose pikturim, mund ta shėrojė kėtė frikė nga liria.

Akrepi

Ėshtė njė shenjė shumė pasionante. Por ndonjėherė kjo pėrkthehet nė xhelozi dhe sjellje absurde. Nuk mund ta kontrolloni njė dashuri dhe nuk mund tė kapeni pas saj. Ju nuk mund tė jeni posesivė. Mbani aspektet e mira, dhe lėrini mėnjanė tė kėqijat.

Shigjetari

Shigjetarėt kanė njė zakon tė keq tė thėnies tė sė vėrtetės. Megjithėse kanė qėllime tė mira, nganjėherė e teprojnė me komente tepėr tė sinqerta.

Bricjapi

Kjo shenjė ėshtė e varur nga puna. Shumė persona tė lindur nė kėtė shenjė ndiejnė se varfėria do ti mbulojė nė momentin qė ata ndalojnė sė punuari.

Ujori

Ujorėt janė tė zgjuar dhe kanė vėrejtje tė hollė nė majė tė gjuhės. Ėshtė gjithnjė gjė e bukur tė jesh nė shoqėrinė e tyre.

Peshqit

Peshqit mund tė jenė shumė emocionalė. Ata nuk duan tė qėndrojnė vetėm dhe kjo ėshtė e kuptueshme, por nėse ende jeni tė dashuruar me partnerit e mėparshėm, mos nisni njė marrėdhėnie tė re.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
d.Hjl

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.