Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Si tė bėni parfum nė shtėpi me aroma unike?

Keni menduar ndonjėherė pėr tė bėrė parfume me aromat mė unike dhe tė preferuara vetė nė shtėpi?

Si tė bėni parfum nė shtėpi me aroma unike?
Si tė bėni parfum nė shtėpi me aroma unike?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 25/11/2017 23:24

Ėshtė koha tė mėsoni se si tė krijoni parfume sipas aromave qė ju ju pėlqejnė mė shumė. Kėshtu, nuk keni nevojė tė shpenzoni mė para, sepse kjo recetė do t'ju zgjidhė pėrgjithmonė "problemin" me parfumin.

Pėrbėrėsit:

2 gota ujė

2 filxhanė ēaji me lule tė freskėta tė copėtuara (livando, jargavan, luel portokalli, etj)

Pėrgatitja:

Vendosni njė garzė nė njė tas mesatar. Hidhni mbi tė lulet e copėtuara tė pėrzgjedhura sipas dėshirės. Shtoni mė pas ujin dhe mbuloji me njė kapak. Lėreni mėnjanė pėrgjatė gjithė natės.

Tė nesėrmen, mblidhni anėt e garzės dhe shtrydhini ngadalė nė njė tenxhere tė vogėl. Vendoseni lėngun e lėshuar tė ziejė derisa tė mbetet 1-2 lugė ēaji.

Hidheni nė njė shishe tė vogėl dhe do t'ju shkojė pėr njė kohė tė gjatė.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
DZi%$

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė