Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Cili ėshtė gabimi mė i madh qė bėn ēdo shenjė horoskopi kur ėshtė nė njė lidhje?

Gabimet na ndodhin pėr tė na rikujtuar qė duhet tė ndryshojmė diēka, tė pėrmirėsojmė veten, nė mėnyrė qė tė marrim vendime tė drejta. Sa do tė arrijmė nė kėtė, varet nga vetė ne.

Cili ėshtė gabimi mė i madh qė bėn ēdo shenjė horoskopi kur ėshtė nė njė lidhje?
Cili ėshtė gabimi mė i madh qė bėn ēdo shenjė horoskopi kur ėshtė nė njė lidhje?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 14/10/2017 19:10

Tė gjithė gabojmė, se sa na kujtohen dhe a mėsojmė diēka nga to, ėshtė ēėshtje pėr tė cilėn kurrė nuk kemi pėrgjigje tė duhur.

Kėto janė gabimet mė tė shpeshta tė cilat i bėni, sipas shenjave tė horoskopit:

Dashi

Vraponi pak si shpejt pėr tė filluar lidhjen. Ngadalėsoni, kujdesuni qė tė mos ulni flamurėt e rėndėsishėm tė kuq.

Kujdes ēfarė flisni nėse nuk dėshironi ta frikėsoni personin tjetėr.

Demi

Mos u merrni sipėrfaqėsisht, por gėrmoni mė thellė qė tė shihni se ēfarė ka. Sė tepėrmi ngjiteni pėr personin qė keni pranė vetes, sa qė nuk shihni se ēfarė vėrtet ju nevojitet.

Stabiliteti dhe pėrgjegjėsia janė gjėra shumė tė rėndėsishme, jo vetėm sensualiteti.

Binjakėt

Gjithmonė ju duhet stimulim i mirė mendor. Nė tė vėrtetė, shumė shpesh pėr tė lakmoni. Mirėpo kjo nuk do tė thotė qė nuk mundeni qė tė lidheni me dikė qė ėshtė pak mė ndryshe.

Kėta kryesisht janė persona tė cilėt nuk qėndrojnė gjatė nė njė punė, ndėrkaq lista e pasioneve u ėshtė me kilometra e gjatė. Ju nevojitet dikush i cili mund t'ju aktivizojė trurin.

Gaforrja

Tė jesh i pėrkushtuar dhe i kontrolluar janė dy gjėra shumė tė ndryshme. Tė gjithė e dimė qė dėshironi tė jeni tė sigurt dhe tė dashuruar 24 orė nė ditė, mirėpo ndonjėherė mund t'ju ndodhė qė partneri t'ju kontrollojė, t'ju manipulojė apo madje edhe t'ju posedojė.

Mos lėshoni pe vetėm pėr shkak qė mund t'ju sigurojė financiarisht. Meritoni mė shumė.

Luani

Ju nevojitet partneri i cili di se ēka ėshtė pėrgjegjėsia. Po, dėshironi qė tė argėtoheni mirė dhe dėshironi dikė i cili mund t'ju inspirojė, mirėpo kjo shpesh do tė thotė qė ai ėshtė personi i cili nuk mund tė kujdeset pėr ju nė mėnyrėn tjetėr.

Gjetja e shpirtit binjak me personalitet tė fuqishėm ėshtė gjė shumė e bukur, mirėpo vetėm nėse ėshtė plotėsisht nė gjendje qė tė kujdeset pėr veten. Nuk ju duhet personi pėr tė cilin patjetėr vazhdimisht duhet tė kujdeseni. Lidhja ėshtė pėrpjekje nė ēift.

Virgjėresha

Qetėsohuni Virgjėresha, tė gjithė e dimė qė jeni persona seriozė dhe tip i vėrtet argėtues. Mirėpo shpesh lidheni pėr ata tė cilėt gjithashtu janė seriozė, ky ėshtė problemi.

Ju nevojitet dikush i cili do tė sjellė pak mė shumė argėtim nė jetėn tuaj dhe tė thyejė monotoninė, nė vend tė dikujt i cili vetėm do t'i bashkohet seriozitetit tėnd.

Peshorja

Ėshtė e njohur sa urreni tė jeni tė vetmuar. Ju jeni nė kėrkim tė vazhdueshėm pėr gjetjen e dikujt i cili vėrtet do t'ju dashurojė. Kjo ėshtė e shkėlqyeshme, mirėpo dėshira juaj pėr partneritet shpesh ju ēon te njerėzit tė cilėt janė tė pavendosur dhe tė cilėt dėshirojnė tė tė kontrollojnė, gjė qė nė fund mund tė thyejnė zemrėn tuaj.

Pra, mbase do tė duhej qė tė pushoni tė kėrkoni shpirtin binjak dhe tė lini qė ai tju gjejė.

Akrepi

Mbase do tė duhej tė filloni tė pėrdorni zemrėn tuaj pak mė shumė. Marrėdhėniet pėr ju pothuajse gjithmonė fillojnė nga ato fizike, mirėpo nė afat tė gjatė ju nevojitet diēka mė shumė.

Dėgjojeni zemrėn tuaj dhe shikoni se ēfarė po ndodh. Kurrė nuk do tė mėsoni, nėse nuk do tė provoni.

Shigjetari

E doni pavarėsinė tuaj, mirėpo gjithashtu harroni qė ju duhen edhe dashuria dhe kujdesi. Shpesh gjeni partnerė tė cilėt janė tė gatshėm t'ju japin distancėn e nevojshme, mirėpo shpesh kjo ėshtė tepėr larg pėr t'u quajtur lidhje.

Mbani nė mend qė lidhja shpesh ka sukses nga afėrsia. Mund tė jeni afėr, mirėpo ende tė jeni tė pavarur nėse gjeni balancėn e vėrtetė.

Bricjapi

Marrėdhėniet nuk janė punė. Po, ju jeni tė rritur tė cilėt dėshirojnė tė njihen me tė rriturit e tjerė, mirėpo pėrpiquni tė gjeni dikė qė ndonjėherė tė lėrė edhe atė fėmijėn pas vete.

Ekzistojnė njerėz tė cilėt nuk janė tė vendosur dhe mund t'ju sjellin romantikė dhe argėtim tė vėrtetė nė jetėn tuaj.

Ujori

Dėshironi qė tė njiheni me njerėz tė pazakonshėm. Nėse nuk janė paksa tė veēantė, atėherė nuk jeni tė interesuar. Dhe kjo shihet sipas qėndrimit tuaj tė ftohtė.

Vetėm nuk lejoni asnjė personalitet interesant qė ndaj jush tė sillet ashtu si e bėjnė njerėzit nė ambientin tuaj.

Peshqit

Shpesh romantika e pashpresė ēon te zemra e thyer. Gjithmonė jeni aq tė preokupuar me fantazi, sa qė harroni plotėsisht sjelljen e keqe tė cilėn partneri juaj e tregon.

Pak fantazi ėshtė nė rregull, por mos harroni ndonjėherė qė gjėrat t'i shikoni mė realisht.

Nga pikpamja sensuale Peshqit janė mė pasivė, tė papėrfillshėm. Kur martohen pėrgjithėsisht janė besnikė.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
^6/64

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė