Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Shenja e horoskopit tė cilės do t'i ndryshojė jeta nė vitin 2018

Nėse je njė Dem, nė vitin 2018 jeta jote do tė ndryshojė tėrėsisht, pas njė 2017-te qė tė ka testuar nė limitet e tua.

Shenja e horoskopit tė cilės do t'i ndryshojė jeta nė vitin 2018
Shenja e horoskopit tė cilės do t'i ndryshojė jeta nė vitin 2018
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 23/11/2017 10:49

Nuk ka shenjė qė urren mė shumė ndryshimet se sa Demi.

Nėse e ke frikė kėtė gjė, qetėsohu, jepi vetes kohė, vlerėso situatat, arsyeto, por mos u ndal!

Nė vitin 2018 do tė kesh suportin ekonomik qė ke nevojė.

Ėshtė e rėndėsishme tė mos humbasėsh nė njė punė qė nuk ka benefite pėr ty.

Apo tė qėndrosh nė njė marrėdhėnie tė gabuar dashurie, qė nuk tė zhvillon, por bėn tė kundėrtėn.

Nėse ke mbyllur njė histori dashurie, atėherė mos humb mė kohė.

Njė mik/eshė mund tė shndėrrohet nė dashurinė tėnde tė jetės.

Qė nė Janar ėshtė e nevojshme tė nisesh njė regjim tė ri shėndetėsor: Nis njė dietė, bėj palestėr. Kujdesu pėr veten! Joga ėshtė ajo qė tė nevojitet!

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
BY i"

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.