Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Shenja mė e fortė nė astrologji

Virgjėresha ėshtė njė forcė e qetė.

Shenja mė e fortė nė astrologji
Shenja mė e fortė nė astrologji
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 16/11/2017 11:31

Virgjėresha ėshtė e urtė, logjike dhe jo e ashpėr me tė tjerėt. Ėshtė gjithmonė e gatshme tė ndihmojė me sa tė mundet, pa arritur nė skaje dhe kėshillat e saj janė gjithmonė tė dobishme.

Nė dashuri ėshtė e vendosur dhe besnike, por ka edhe shumė njohje, sepse pėrdor njė bukuri qė nuk e gjen nė asnjė shenjė tjetėr.

Ka diēka tė sajėn, tė veēantė dhe tė pakapshme. Njė pastėrti tė kombinuar me zgjuarsi dhe njė seriozitet, qė nuk tė lė vend tė zemėrohesh.

Bashkėbiseduese shumė e mirė, me mjaft humor dhe shije ndaj stilit. Mund tė jetė shoqja juaj e duhur, por edhe shoqėruesja mė e mirė nė rreshtin e parė.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
cZi7"

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.