Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Tiparet e njeriut tė mirė tė horoskopit i ka...

Shenja e Ujorit ėshtė tren misteri.

Tiparet e njeriut tė mirė tė horoskopit i ka...
Tiparet e njeriut tė mirė tė horoskopit i ka...
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 12/11/2017 18:24

Pak i ēuditshėm, disi i vėshtirė, por po aq simpatik. Zakonisht ėshtė i prirur ndaj shoqėrisė sė keqe, por edhe kur ndodh kjo, ai mbetet njeriu i mirė i grupit.

Vonon tė shtrohet nė njė lidhje dhe parapėlqen personat mė tė mėdhenj se veten. Kur shtrohet ėshtė i qėndrueshėm, por ka njė problem tjetėr, formalizimin e marrėdhėnies.

I jepet duarsh pėr shumė gjėra dhe ka plot dhunti. Nuk ėshtė shumė i shoqėrueshėm, por ata qė zgjedh tė mbajė pranė vetes, i do me gjithė shpirt.

Ujori ka prirjen pėr t'ia mbathur dhe shpeshherė jeton larg vendlindjes sė tij. Mbi tė gjitha, Ujori ėshtė si era.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
)e]bQ

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė