Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Tiparet e mė tė ėmblės sė astrologjisė i ka shenja e...

Gaforrja ėshtė e ndjeshmja, ėndėrruesja, ajo qė kėrkon dashurinė e madhe dhe dashuron fort.

Tiparet e mė tė ėmblės sė astrologjisė i ka shenja e...
Tiparet e mė tė ėmblės sė astrologjisė i ka shenja e...
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 11/11/2017 22:07

Gaforrja jepet nė lidhje dhe ėshtė besnike. Madje, pėr partnerin mund tė arrijė nė skaje dhe tė durojė shumė. Nuk i bėn pėrshtypje nėse lėndohet.

Gaforrja e di se kjo ėshtė listėn e gjėrave pėr t'u bėrė. Profesionalisht ėshtė krijuese, nė punė bėn pikėrisht kėtė dhe ėshtė shumė e pėlqyer prej tė tjerėve.

Nė pėrgjithėsi, ėshtė e dashur, jo sepse tė tjerėt kanė diēka pėr tė fituar prej saj, por sepse ėshtė thjeshtė njė njeri i mirė.

Me njė Gaforre do ndiesh gjithmonė ėmbėlsi, ngrohtėsi dhe nuk do tė tė lėrė kurrė tė ndihesh vetėm. Vetėm bėj kujdes tė mos e lėsh tė largohet nga jeta jote. Kur njė Gafore largohet, largohet pėrgjithmonė.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
#>=>T

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.