Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Gjėrat qė paraja nuk mund ti blejė

Nėse kaloni njė kohė tė gjatė duke menduar pėr paratė, po kaloni orė tė zgjatura nė punė, ju kėshillojmė tė ndaloni.

Gjėrat qė paraja nuk mund ti blejė
Gjėrat qė paraja nuk mund ti blejė
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 30/08/2016 19:49

Ka shumė gjera nė jetė qė paraja nuk mund ti blejė.

Gjėrat qė paraja nuk mund ti blejė janė:

1. Mėnyrat e edukuara tė sjelljes

2. Moralin.

3. Respektin.

4. Karakterin

5. Ndjenjat e mira

6. Besimin

7. Besnikėrinė

8. Durimin

9. Miqėsinė

10. Zgjuarsinė

11. Klasin

12. Integritetin

13. Dashurinė

Prandaj qė nga ky moment filloni tė interesoheni mė shumė pėr marrėdhėniet dhe plotėsimin e vetes suaj, sesa pėr paratė. Paratė janė vetėm diēka materiale qė nuk do ta plotėsojnė jetėn tuaj.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
<<]K`

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė