Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Lulet mė tė mira pėr tu dhuruar pėr Shėn Valentin

Po mendoni ti dhuroni partneres njė buqetė tė mrekullueshme me lule por jeni nė dilemė se ēfarė luleje tė zgjidhni?

Lulet mė tė mira pėr tu dhuruar pėr Shėn Valentin
Lulet mė tė mira pėr tu dhuruar pėr Shėn Valentin
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 13/02/2018 16:56

Perspekti ju sjell njė listė me 10 lulet mė tė mira pėr ti dhuruar dashurisė sė jetės suaj, nė ditėn e tė dashuruarve.

1. Trėndafila tė kuq

Trėndafila tė kuq
Trėndafila tė kuq

2. Zambakėt

Zambakėt

Zambakėt

3. Tulipanėt

Tulipanėt

Tulipanėt

4. Lulja Gerbera Daisies

Lulja Gerbera Daisies

Lulja Gerbera Daisies

5. Orkidet

Orkidet

Orkidet

6. Karafilat

Karafilat

Karafilat

7. Lulebore

Lulebore

Lulebore

8. Luledielli

Luledielli

Luledielli

9. Gardenia

Gardenia

Gardenia

10. Lule Chrysanthemums

Lule Chrysanthemums

Lule Chrysanthemums

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
bD.h-

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė