Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Shenjat e horoskopit qė kanė njė gur nė vend tė zemrės

Thyerja e zemrės ėshtė ndoshta njė nga eksperiencat mė tė dhimbshme dhe mė tė vėshtira qė mund tė pėrjetosh.

Shenjat e horoskopit qė kanė njė gur nė vend tė zemrės
Shenjat e horoskopit qė kanė njė gur nė vend tė zemrės
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 07/11/2017 15:24

Ka disa shenja tė horoskopit qė e bėjnė, ama. Kjo ėshtė pjesė e personalitetit tė tyre dhe nuk ke ēfarė t'i bėsh. Nėse partneri juaj ka lindur nė kėto shenja tė horoskopit, ju kėshillojmė tė bėni kujdes dhe tė studioni mirė lėvzjet e tyre, pėr tė parandaluar kėtė fenomen nė kohė.

Shigjetari

Shigjetari do jetė gjithmonė duke vėnė nė rradhė tė parė nevojat dhe dėshirat e tyre. Nėse doni t'i mbani ngjitur pas vetes pėr njė kohė tė gjatė, kėtu do tė bnisin gjithė telashet. Ata janė persona egoist dhe vetja e tyre ėshtė gjithmonė njė prioritet, kėshtuqė mos pretendoni se do anulojnė planet e tyre pėr ju.

Ujori

Ujori as nuk ka pse tė ndahet me ju vetėm pėr t'ju thyer zemrėn. Ata mund t'i gjeni fare lehtė duke flirtuar me njerėz tė tjerė para syve tuaj, plotėsisht tė vetėdijshėm pėr ēfarė po bėjnė. Nėse vendosin tė ndahen nga ju, kėtė do e bėjnė me kaq profesionalizėm duke ju lėnė tė kuptoni se nė fakt ju nuk i kuptoni mjaftueshėm nevoja e tyre.

Binjakėt

Binjakėt janė plotėsisht tė paparashikueshėm. Njė moment do ju duket se janė tė pėrkshtuar pas jush dhe nuk mund tė jetojnė dot pa dashurinė tuaj, herėn tjetėr do ju kenė harruar pėrfundimisht. Edhe pse mund tė mos habiteni qė ata do tė duan tė ndahen nga ju, kjo gjė do ju lėndojė pa masė, pasi kanė aftėsinė ta bėjnė kėtė me gjakftohtėsinė mė tė madhe.

Ah, mos u ēudisni edhe sikur tė duan tė kthehem sėrish me ju.

Peshqit

Peshqit janė qėniet mė tė ėmbla nė planet, sidomos ndaj partnerit tė tyre. Kur gjėrat fillojnė tė ftohen, ama, bėni kujdes tė veēantė pasi mund tė kthehn nė njerėz tė tmerrshėm. Kėtė e arrijnė mjaft mirė duke bėrė viktimėm, madje mund tė qajnė para jush duke ju bėrė tė mendoni se shkaku jeni ju. Kurrė nuk do e pranojnė gabimin dhe do ju lenė me njė zemėr tė thyer sapo tė largohen prej jush.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
hgB

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė