Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Mos i'a tregoni kurrė sekretet tuaja kėtyre njerėzve

Tė mbash njė sekret nuk ėshtė aq e lehtė dhe kėtė gje e thotė shkenca, por kjo gjė bėhet edhe mė e vėshtirė nėse i pėrket njė prej shenjave tė mėposhtme tė zodiakut.

Mos i'a tregoni kurrė sekretet tuaja kėtyre njerėzve
Mos i'a tregoni kurrė sekretet tuaja kėtyre njerėzve
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 29/10/2017 19:08

Pėrpara se t"i besoni dikujt njė sekret, sigurohuni qė ky i fundit nuk do ta pėrhapė atė. Lista nuk ėshtė aq e shkurtėr ndaj vazhdoni lexoni dhe bėni lidhjet e shenjave me njerėzit qė njihni nė mėnyrė qė tė jeni tė pėrgatitur.

Dashi

Nėse Dashi mund tė mbajė nėn kontroll pijen, mund tė mbajė dhe sekretin tuaj. Nė njė atmosferė festive ku tė gjithė janė tė pirė, dashit i rrėshket tė parit gjuha dhe fillon tė flaės mė shumė nga se duhet.

Binjakėt

Janė shenja e komunikimit, ndaj nuk u vėmė faj atyre, por juve qė shkoni i thoni njė sekret Binjakėve. Nuk e bėjnė nga dashakeqėsia, por flasin aq shumė saqė nuk i filtrojnė informacionet qė japin.

Gaforrja

Nėse njė Gaforre bėn thashetheme me ju, e sigurtė qė bėn thashetheme edhe PĖR JU. Janė dėgjues tė mirė, por sapo tė largohet nga ju, biseda e rradhės qė do tė bėjė me tė tjerėt do tė jenė problemet tuaja.

Peshorja

Peshorja nuk pėlqen tė jetė nė qėndėr tė vėmendjes, por kur i jepet rasti e pėrqafon dhe kėtė gjė e bėn duke folur mė shumė se duhet, jo vetėm pėr tė tjerėt por edhe pėr veten.

Shigjetari

Shigjetarit i flet goja para mendjes dhe kjo ėshtė arsyeja pėrse kjo shenjė nuk mban dot sekrete.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
bk4?"

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė