Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Ēfarė tregon gjatėsia e gishtit tė unazės pėr karakterin tuaj?

Tė gjithė bėhemi paksa tė ēuditshėm dhe tė interesuar kur bėhet fjalė pėr atė se ēfarė thotė gjatėsia e gishtit tė unazės pėr personalitetin tonė.

Ēfarė tregon gjatėsia e gishtit tė unazės pėr karakterin tuaj?
Ēfarė tregon gjatėsia e gishtit tė unazės pėr karakterin tuaj?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 15/11/2017 11:50

Rezulton se ekzistojnė tre "tipa" kryesorė tė gishtit tė unazės, tė cilėt zbulojnė se cilat janė tiparet dhe karakteristikat e personalitetit tonė.

Mė poshtė Perspekti tregon se si ta bėni kėtė dhe tė shihni cili ėshtė personaliteti juaj.

Shikoni gishtin tuaj tė unazės dhe krahasoni me gishtin tregues, a janė me gjatėsi tė njėjtė apo njėri ėshtė pak mė i gjatė se tjetri?

Tani, duke u bazuar nė fotografinė e mėsipėrme shikoni ku bėni pjesė ju, nė A, B apo C. A e gjetėt ku bėni pjesė? Ja se ēfarė nėnkuptojnė kėto:

A

Nėse gishti juaj i unazės ėshtė mė i gjatė se gishti juaj tregues ju jeni...

Papėrmbajtėsisht simpatike ndaj gjithė atyre qė tė rrethojnė. Askush nuk ju thotė "jo" ju, por ju jeni me gjithė kuptimin e fjalės, njė princeshė. Ju keni njė privilegj.

B

Nėse gishti juaj i unazės ėshtė mė i shkurt se gishti juaj tregues ju jeni...

E mirė, e sigurt dhe super efikase. Ju jeni njė person shumė serioz dhe keni qėllime serioze tė jetės.

C

Nėse gishti juaj i unazės ėshtė me gjatėsi tė njėjtė sikurse gishti juaj tregues ju jeni...

Paqėsore, i merr gjėrat shtruar dhe jeni shumė "Toka Nėnė", e mishėruar. Nuk jeni njė shtypėse e as personi qė krijon konflikte.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
,kAC!

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė