Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Horoskopi javor 19 Shkurt 2018 - 25 Shkurt 2018. Cilat do tė jenė shenjat mė me fat?

Horoskopi javor, mėsoni renditjen e shenjave sipas Paolo Fox.

Horoskopi javor 19 Shkurt 2018 - 25 Shkurt 2018. Cilat do tė jenė shenjat mė me fat?
Horoskopi javor 19 Shkurt 2018 - 25 Shkurt 2018. Cilat do tė jenė shenjat mė me fat?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 18/02/2018 19:31

Sikurse ēdo tė dielė astrologu Italian Paolo Fox bėn renditjen e shenjave tė horoskopit duke nisur nga shenja me mė pak fat tek shenja mė e favorizuar.

Perspekti ju njeh me renditjen nga shenja mė pak e favorizuar vendi i 12 deri tek vendi i parė shenja mė e favorizuar e javės.

12. Virgjėresha

Ky ėshtė njė vit i rėndėsishėm pėr ju sepse do tė ketė javė me tė vėrtetė shumė speciale. Tė premten dhe tė shtunėn mund tė pėrjetoni ditė tė tensionuara, bėni kujdes. Gjatė kėsaj jave mund tė jeni edhe tė lodhur, dhe tė pasigurtė. Kjo lodhje do tė duket edhe nė raportet mė tė tjerėt. Nėse keni njė histori dashurie qė nuk po ecėn, apo ish i dashuri ju ka krijuar probleme duhet edhe mė shumė kujdes. Pėrpiquni tė jeni tė qetė.

11. Shigjetari

Planetė nervozė por mos u trembni ėshtė njė periudhė kalimtare. Hyrja e Marsit nė shenjėn tuaj ka krijuar shumė momente kur do tė acaroheni. Por nėse disa njerėz janė sjellė nė mėnyrė tė padrejtė me ju mund tė nervozoheni sėrish me ta. Kujdes me marrėdheniet ndėrpersonale dhe nė punė. Sidomos tė premten dhe tė dielėn mundohuni tė jeni tė qetė. Situata tė tilla nuk mund tė sjellin konflikte. Gjatė vjeshtės gjėrat ndryshojnė, njė pritje e dėshiruar.

10. Peshorja

Tė lindurit nė shenjėn e Peshores qė pėr disa vite kanė pėrjetuar situata tė ekilibruara "flenė gjumė" por kanė aftėsinė tė pėrjetojnė emocione tė forta.

E hėna dhe e marta janė dy ditė paksa jo me humor tė mirė. Ndoshta ajo qė po bėni nuk ju pėlqen dhe do tė donit mė shumė. E premta dhe e shtuna do tė jenė ditė tė bukura pėr dashurinė.

9. Binjakėt

Kėtė javė do tė pėrballeni me disa probleme. Gjatė fundjavės mund tė keni edhe tė papritura. Njė shpenzim mė shumė, probleme tė vogla por mos u shqetėsoni do tė kalojnė. Kujdes tė premten dhe tė shtunėn sepse do tė jenė ditė tė tensionuara.

8. Dashi

Ditė tė mira pėr Dashin duke nisur nga planeti Mars. Studioni strategji tė cilat nė fillim tė Marsit do t'ju nxjerrin fitimtarė. Nė kėtė periudhė dėshironi tė bėni shumė gjėra. Nėse keni prezantuar projekte do tė keni rezultate pozitive. Kujdes me shpenzimet tė mėrkurėn e tė enjten. Sa i pėrket dashurisė ndani pak mė shumė pasion me tė tjerėt. Nė Mars mund tė ketė takime tė rėndėsishme. Nėse jeni single shihni rreth e qark.

7. Bricjapi

Nuk i doni komplikacioniet por ju ndodhin. Pėlqeni tė jeni njė pikė referimi pėr miqtė e familjen, por kjo mund t'ju mėrzisė paksa. Nė aspektin e ndjenjave mund tė arrini ultimatumin. Java nis paksa nervoze. E mėrkura dhe e enjtja janė ditė tė rėndėsishme. Bėni lojėn tuaj nė dashuri, historitė e nisura sė fundmi shkojnė mirė.

6. Luani

Po pėrjetoni shumė tensione. Duket se shumė gjėra tė nisura nė javėt e fundit kanė kaluar nė plan tė dytė. Kujdes nė marrėdhėnie. Nėse dikush ju ka tradhėtuar dhe nuk meriton besimin tuaj atėherė ktheni faqe. Historitė e reja janė tė rėndėsishme. E premtja dhe e shtuna ditė tė mira pėr ju, kujdes me shpenzimet.

5. Ujori

Po e rimerrni veten. Po dilni nga njė situatė aspak e mirė fizike. Kush ėshtė i martuar mund tė ndiejė pak lodhje nė raport. E premtja dhe e shtuna do tė jenė ditė shumė tė mira pėr tė githė ju qė po pėrjetoni probleme ekonomike. Tė reja ju presin sa i pėrket ndjenjave.

4. Peshqit

Po ndiheni gati tė pėrjetoni emocione tė mėdha. Njė qiell i bukur pėr ju. Por kujdes e premtja dhe e shtuna do tė jenė ditė qė mund tė sjellin konflikte. Ėshtė momenti i duhur pėr projekte tė reja. Kėrkoni stimuj tė rinj mos u mbyllni nė vetvete.

3. Gaforrja

Shumė energji pėr shenjat e ujit. Shkojnė mirė raportet nė punė e dashuri. Me shumė mundėsi duke nisur nga e mėrkura do tė keni lajme tė mira. Ka ardhur koha tė guxoni edhe nė dashuri. E diela e 25 Shkurtit do tė jetė njė ditė e mbushur me pasion dhe emocione tė forta.

2. Demi

Suksesi nuk vihet nė diskutim, nuk ka tensione, c'ka do tė thotė qė ndjeni nevojėn tė ndryshoni. Pėr momentin nuk ka ndryshime tė mėdha. Tashmė do tė reagoni mė mirė, keni mė shumė dėshirė tė veproni e tė doni. Marsi dhe Prilli janė muaj shumė tė bukur pėr tė gjithė ata qė duan tė martohen apo tė bashkėjetojnė.

Nėse i keni thėnė jo dikujt ndoshta do tė rimendoheni dhe tė rigjeni njė dashuri tė sė shkuarės.

1. Akrepi

Njė qiell shumė i mirė pėr tė gjithė ata qė kanė hapur njė aktivitet. Pak probleme nė ēėshtjet ligjore ku duhet tė tregoni se keni tė drejtė. Ndonjėherė jeni shumė agresivė dhe kėshtu kaloni kufinjtė edhe pse keni tė drejtė. Tė shumta janė mundėsitė qė tė ndiheni tė vlerėsuar edhe nė dashuri.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
T$+D

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.