Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Sa posesivė jeni bazuar nė shenjėn tuaj tė horoskopit?

Hapat e parė tė njė marrėdhėnieje shpeshherė mund tė jenė edhe mė vendimtarėt dhe pėrcaktuesit e zhvillimit tė saj.

Sa posesivė jeni bazuar nė shenjėn tuaj tė horoskopit?
Sa posesivė jeni bazuar nė shenjėn tuaj tė horoskopit?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 24/01/2018 12:35, Ndryshuar: 24/01/2018 19:37

Hapat e parė tė njė marrėdhėnieje shpeshherė mund tė jenė edhe mė vendimtarėt dhe pėrcaktuesit e zhvillimit tė saj. Pėr kėtė arsye mundoheni tė jepni mė tė mirėn tuaj dhe tė mbyllni brenda vetes disa tipare tė padėshiruara siē mund tė jetė posesiviteti. Por, yjeve nuk u shpėton asgjė.

Disa nga shenjat e horoskopit janė shumė pak, kurse tė tjera janė tmerrėsisht posesive saqė kjo mund tė shndėrrohet nė problem serioz.

Perspekti ju fton tė zbuloni sa posesive janė shenjat e horoskopit:

Dashi

Edhe pse i pėlqen tė ketė gjėrat nėn kontroll, Dashi njihet si njė ndėr shenjat mė pak posesive tė zodiakut. Arrin tė menaxhojė ēdo lloj situate apo konflikti me njė kthjelltėsi dhe qetėsi pėr t'u patur zili. Lum si ata!

Demi

Lidhja me njė Dem mund tė bėhet shpeshherė mbytėse pasi ėshtė njė ndėr mė posesivėt e zodiakut. Ndonėse shquhet si shenjė racionale, nuk mund tė themi tė njėjtėn gjė pėr lidhjen nė ēift. Shpeshherė humbet qetėsinė dhe fillon tė "pėrndjekė" partnerin.

Binjakėt

Binjakėve u pėlqen shumė liria dhe pavarėsia, pėr kėtė arsye nuk janė shumė posesivė nė lidhjet qė krijojnė. Gjithsesi ka njė fushe ku duan tė kenė gjithė kohės kontrollin dhe ajo lidhet me financat. Mos i kėrkoni kurrė borxh njė Binjaku, do t'u kthente menjėherė shpinėn.

Gaforrja

Femrat Gaforre janė mė posesive se meshkujt dhe ky posesivitet shtohet mė shumė kur ndihen te kėrcėnuara se mund tė braktisen nga partneri.

Luani

Luani ėshtė njė tjetėr shenjė posesive, edhe pse duhet thėnė jo aq sa Demi, i cili pėrdor ēdo lloj arme pėr tė kontrolluar personin qė ka nė krahė. Por, ky posesivitet shtrihet dhe mė gjerė si pėr shembull nė punė apo shoqėri.

Virgjėresha

Tė lindurit nėn shenjėn e Virgjėreshės janė po ashtu posesivė, por ndryshe nga shenjat tjera janė tė ndėrgjegjshėm pėr kėtė tipar tė tyrin. Sipas tyre, partneri duhet te qėndrojnė larg familjareve te tij, miqve dhe gjithēkaje tjetėr dhe t'iu pėrkushtohet plotėsisht atyre.

Peshorja

Femrat Peshore janė shumė mė xheloze dhe posesive se meshkujt qė i pėrkasin kėsaj shenje. Mundohen gjithmonė tė krijojnė iluzionin sikur partneri nuk mund tė jetojė dot pa to. Kur ndihen tė kėrcėnuara, femrat Peshore pėrveē se bėhen posesive edhe manipulojnė.

Akrepi

Kjo shenjė ėshtė disi e veēantė. Femrat Akrep nuk janė aspak posesive, ndėrkohė qė meshkujt janė pafund e madje edhe dominues nė lidhjet nė ēift.

Shigjetari

Ndryshe nga shenjat e mėparshme, Shigjetari e shpreh posesivitetin jo nė marrėdhėnien nė ēift, por nė raportet familjare. Ai e ka tė vėshtirė tė pranojė qė mund tė humbasė afeksionin e prindėrve, motrave apo vėllezėre. Nė kėtė moment ai tjetėrsohet dhe bėhet njė posesiv toksik.

Bricjapi

Nė pėrgjithėsi femrat dhe meshkujt Bricjap shquhen pėr karakterin e tyre tė fortė, tė palėkundur dhe pėr kontrollin e emocioneve. Pėr kėtė arsye, maturia i bėn tė ndėrgjegjshėm se posesiviteti nuk ėshtė i mirė ne ēift. Ata dinė ta maskojnė mė sė miri xhelozinė pėr tė mirėn e lidhjes.

Ujori

Tė lindurit nėn shenjėn e Ujorit janė shumė krenarė nga natyra dhe pėrpiqen tė nxjerrin sa mė pak nė pah karakteristika tė tyre. Ata janė njė rebus i vėrtetė dhe nuk dihet kurrė nėse mund tė bėhen posesivė.

Peshqit

Pas Demit, Peshqit janė shenja e dytė mė posesive e horoskopit. Edhe pse nuk lėnė asgjė pėr tė dyshuar nė pamje tė parė, duke manipuluar me sjelljen e tyre, janė posesivė dhe provokues tė lindur.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
cY^.

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė