Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Tiparet e tė duruarit tė horoskopit i ka shenja e...

Binjakėt janė tė dashurueshėm. Ata shkojnė nga tė qenurit mė tė bukurit dhe tė famshmit e shkollės, nė tė qenurit shpirti i zyrės dhe i shoqėrisė.

Tiparet e tė duruarit tė horoskopit i ka shenja e...
Tiparet e tė duruarit tė horoskopit i ka shenja e...
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 09/11/2017 14:59

Kanė shumė humor dhe janė tė aftė tė udhėheqin, por i kombinojnė kėto nė njė mėnyrė tė tillė, qė bėhen tė kėndshėm dhe jo antipatikė, sado lart tė arrijė rėndėsia e tyre.

Si shokė, lėnė shenjė dhe zakonisht tė tjerėt i duan shumė, por janė ata qė largohen. Kanė shije, stil dhe vishen bukur.

Nė pėrgjithėsi, nuk do tė trashesh kurrė me njė Binjak. Mund tė tė lėndojė dhe tė marrėsh mėsimet e tua prej kėsaj, por njėri do tė tė lėndonte nė njė mėnyrė apo njė tjetėr, gjithsesi kur ai ėshtė njė Binjak, ia vlen barra qiranė.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
G;]!

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.