Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Kujdes kėto janė 4 shenjat mė hakmarrėse tė horoskopit.

Shenjat e horoskopit tė cilat njihen si mė shumė hakmarrėse janė pikėrisht kėto: Akrepi, Peshqit, Demi dhe Virgjėresha.

Kujdes kėto janė 4 shenjat mė hakmarrėse tė horoskopit
Kujdes kėto janė 4 shenjat mė hakmarrėse tė horoskopit
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 06/10/2017 17:24

Nė pėrgjithėsi kėto dominojnė mė shumė se tė tjerat, prandaj bėni mirė tė mendoheni gjatė pėrpara se tė krijoni diēka jo tė kėndshme me ta.

1. Akrepi

Akrepi ėshtė njė nga shenjat hakmarrėse tė zodiakut. Edhe nėse kalojnė shumė vite, njė akrep kurrė nuk e harron inatin qė ka me ju. Mėnyra qė do gjejnė pėr tu hakėmarrė ėshtė edhe e frikshme, pasi imagjinata e tyre ėshtė e madhe.

2. Peshqit

Peshqit mund tė duken tė pafajshėm, por ndjeshmėria e tyre ekstreme ėshtė diēka tė cilėn duhet ta keni kujdes.

Nėse ofendoni njė Peshk, mė vonė ai do tjua kthejė nė mėnyrėn qė nuk e kishit imagjinuar. Do zgjoheni njė ditė dhe do kuptoni se arsyeja pse nuk po ju ecėn puna, ėshtė pikėrisht dėmi qė ju ka bėrė njė Peshk.

3. Demi

Nėse mendoni tė mėrzisni njė Dem, do pėrjetoni njė ferr tė vėrtetė mė pas. Edhe demi nuk harron lehtė.

Ata nuk do tė tėrhiqen nė kėrkimin e tyre pėr t'ju bėrė keq.

4. Virgjėresha

Virgjėresha mund tė jetė mė pak hakmarrėse nė kėtė listė.Forma e hakmarrjes sė Virgjėreshės vjen nė valė jo shumė agresive. Mos u mashtroni me kėtė gjė, pasi ajo mendon mė gjatė pėr tu hakėmarrė me ju. Kujdes!

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
Y%/)X

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė