Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Diferenca ndėrmjet Liderit dhe Bosit

Ka njė diferencė shumė tė madhe ndėrmjet njė Lideri dhe njė Bosi, thonė se Bos mund tė bėhet ēdo njeri ndėrsa Lider thjesht lind.

Thonė se Bos mund tė bėhet ēdo njeri ndėrsa Lider thjesht lind.
Thonė se Bos mund tė bėhet ēdo njeri ndėrsa Lider thjesht lind.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 08/02/2017 22:44

Diferencat kryesore ndėrmjet Liderit dhe Bosit:

Bosi

1. I merr tė gjitha meritat pėr vete.

2. Bėrtet qė tė zbatohen rregullat.

3. Pėrdor fjalėn "Unė".

4. Gjeneron frikė.

5. Ju thotė ēfarė tė bėni.

6. I pėrdor njerėzit.

7. Thotė "Bėje".

Lideri

1. U jep meritat tė tjerėve.

2. Kėrkon ndihmė.

3. Pėrdor fjalen "Ne".

4. Motivon dhe frymėzon.

5. Vepron nė mėnyrėn qė duhet tė veproni ju.

6. I zhvillon njerėzit.

7. Ju thotė "Le ta bėjmė".

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
3!W*J

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė