Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Shenjat e horoskopit qė fshehin njė anė tė errėt janė...

Shpesh ndodh qė pamja e jashtme apo pėrshtypja e parė tė na gėnjejė!

Shenjat e horoskopit qė fshehin njė anė tė errėt janė...
Shenjat e horoskopit qė fshehin njė anė tė errėt janė...
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 23/02/2018 18:39

Shpesh ndodh qė pamja e jashtme apo pėrshtypja e parė tė na gėnjejė! Kjo gjė mund t'ju ndodhė edhe nėse njihni dikė qė i pėrket njė nga pesė shenjave tė mėposhtme!

Ujori (20 Janar - 18 Shkurt)

Ujori ėshtė njė shenjė qė tė mahnit nė fillim, por sa mė shumė e njeh aq mė shumė kupton se sa shenjė egoiste ėshtė! Ujori nuk do tė ndryshonte pėr askėnd, por do tė bėnte ēmos qė tė ndryshonte njė person nė funksion tė interesave vetjake! Pasi t'ju ketė shfrytėzuar do t'ju lėrė pa e menduar dy herė.

Luani (23 Korrik - 22 Gusht)

Arrogant, xheloz, manipulues! Po ky ėshtė Luani, kur gjėrat nuk i shkojnė si duan! Luani ėshtė i vetėdijshėm pėr kėto sjellje tė pahijshme e sėrish nuk do tė bėjė asgjė pėr t'i rregulluar.

Bricjapi (22 Dhjetor - 19 Janar)

Bricjapi refuzon t'i shohė tė tjerėt mė mirė se vetja! I pėlqen tė jetė nė krye dhe nėse ndjen se froni i tij do tė merret nga dikush tjetėr hidhet nė sulm, por nė mėnyrė tinzare! Do tė jeni mirė me Bricjap deri nė momentin qė jeni poshtė tij!

Virgjėresha (23 Gusht - 22 Shtator)

Virgjėresha ėshtė paragjykuese, kritikuese dhe kėto tė fundit shpesh herė i ngjyros me nota ligėsie.

Binjakėt (21 Maj - 20 Qershor)

Ana e errėt e Binjakėve lidhet me njė sjellje tė vetme tė pahijshme: mashtrimin! Janė tė lindur pėr t'ju manipuluar e pėr t'ju gėnjyer nė mėnyrė qė tė dalin tė fituar nė ēdo situatė.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
O6>VN

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė