Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Horoskopi pėr muajin Mars

Ju tregojmė parashikimet e astrologut mė tė mirė Britanik Russell Grandt

Ju tregojmė parashikimet e astrologut mė tė mirė Britanik Russell Grandt.
Ju tregojmė parashikimet e astrologut mė tė mirė Britanik Russell Grandt.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 01/03/2017 09:50, Ndryshuar: 01/03/2017 16:52

Dashi

Pėrpiquni tė mos bėni kėrkesa tė padrejta ndaj miqve dhe tė afėrmve gjatė muajit Mars. Sjellja tekanjoze mund tė vendosė njė mur mes jush dhe miqve tuaj, partnerit apo bashkėpunėtorėve. Ju do tė shpenzoni mė shumė para se zakonisht gjatė pjesės sė parė tė kėtij muaji, mundėsisht pėr tė zėvendėsuar disa pajisje tė prishura teknike. Nė datėn 12, Hėna e Plotė do tju ndihmojė tė pėrfundoni njė detyrė nė punėn tuaj, dhe mundėsisht tė promovoheni. Bėhuni gati tė dilni nė dritė. Nėse po mendoni pėr njė ndryshim tė mundshėm, planifikojeni atė pėr nė datėn 28, kur Hėna e Re do tju ndihmojė tė gjeni njė stil qė ju pėrshtatet mė sė miri. Ju do tė keni vėshtirėsi qė tė balanconi jetėn tuaj personale dhe profesionale nė fund tė muajit. Nuk ka rėndėsi sesa shumė kėrkoni mirėkuptim, partneri juaj do tė irritohet pėr kohėn qė ju kaloni nė punė, dhe nuk do tė jetė mirėnjohės pėr sakrificat qė ju bėni pėr tė arritur suksesin.

Demi

Tejkalimi me pijen dhe ushqimet do tju japė njė arsye pėr tu penduar nė fillim tė Marsit. Praktikoni moderimin ose ju do tė pėrjetoni sfida fizike. Nėse jeni i shqetėsuar pėr njė zhgėnjim tė sė shkuarės, gjeni mėnyra tė shėndetshme pėr tė gjallėruar shpirtin tuaj. Punimi nė projekte kreative do tė jetė gjėja mė e mirė pėr ju. Bėni njė vizitė nė njė dyqan me gjėra antike ose investoni nė pajisje qė ju duhen. Hėna e Plotė nė datėn 12 shėnon njė pikė kthese emocionuese nė jetėn tuaj dashurore duke e bėrė kėtė njė kohė shumė tė mirė pėr tu fejuar ose martuar. Nėse jeni nė njė marrėdhėnie serioze, partneri juaj do tju shprehė vlerėsimin e tij tė madh nė mėnyrė bujare. Njė shpenzim i papritur do tė ndodhė gjatė gjysmės sė dytė tė muajit Mars; rezistojini tundimit pėr tė marrė hua nga njė shok. Nė datėn 28, Hėna e Re mund tju japė njė mundėsi fitimprurėse qė do tju ndihmojė tė ktheni njė borxh. Mos e diskutoni kėtė detyrė nė punėn tuaj; ėshtė mirė ta mbani atė tė fshehtė.

Binjakėt

Nė fillim tė kėtij muaji, miqtė do tė pėrpiqen tė ushtrojnė presion mbi ju pėr tė bėrė diēka tė papėrgjegjshme me paratė tuaja tė fituara me shumė mund. Mbajini paratė tuaja tė sigurta nė bankė, aty do tė jenė tė mbrojtura nga ndryshimet qė ju ndodhin dhe nga pėrfituesit. Nėse jeni beqar, njė miqėsi mund tė kthehet nė njė marrėdhėnie romantike kur dikush qė e keni njohur prej vitesh do tė bėjė njė lėvizje kundrejt jush. Shpėrngulja nė njė lagje tė ndryshme ėshtė e mundur nė datėn 12, gjatė Hėnės sė Plotė e cila do tė jetė shumė mbėshtetėse. Edhe pėrse ju e shijoni tė jetuarin nė njė zonė urbane, shoku me tė cilin do tė jetoni do ta ketė me tė vėshtirė tė mėsohet me kėtė gjė. Gjatė gjysmės sė parė tė muajit, jeta juaj sociale do tė jetė e mbushur me ngazėllim. Shkoni nė sa mė shumė festa dhe me sa mė shumė njerėz tė jetė e mundur. Ju do tė shijoni tė takoheni dhe tė pėrziheni me njerėz tė shumėllojshėm. Hėna e Re nė datėn 28 do tė shėnojė njė fillim tė ri nė njė bashkim grupi qė ėshtė shumė stimulues.

Gaforrja

Njė shef ose njė menaxher i parregullt do tju ngarkojė me shumė punė dhe do tė ketė shumė kėrkesa ndaj jush nė fillim tė Marsit. Mos u shpejtoni qė tė bini dakort pėr tė punuar me kohė shtesė. Familja juaj ka nevojė tju ketė sa mė pranė. Duke kėrkuar tė drejtat tuaja ju do tė fitoni respektin e superiorėve. Ju mund tju jepet njė promovim i papritur. Ju do tė bėni njė karrierė tė suksesshme pasi tė arrini rezultate tė pabesueshme me njė buxhet shumė tė vogėl. Hėna e Plotė nė datėn 12 do tju gjejė duke u diplomuar nga njė shkollė ose duke bėrė hapa mė tej nė fushėn profesionale. Dikush qė do tė impresionohet nga puna juaj do tju ofrojė partneritet. Nėse jeni vendosur nė krye tė njė grupi, mos provoni tė kopjoni konkurentin tuaj. Sekreti i suksesit do tė jetė ofrimi i produkteve dhe shėrbimeve unike. Nė datėn 28, ju do tju jepet njė mundėsi e shkėlqyer karriere. Jeta juaj personale do tė vuajė gjatė fazave tė para tė punės suaj tė re. Njerėzit tuaj tė dashur duhet tė mėsohen tė jenė mė tė pavarur.

Luani

Ėshtė e vėshtirė tė gjesh njė mundėsi ku tė pėrdorni ekspertizėn tuaj. Nė vend qė tė kėrkoni pėr punėn perfekte, ėshtė mė mirė qė tė pranoni njė punė me kohė tė pjesshme ose njė punė tė pėrkohėshme nė fillim tė muajit Mars. Me pak durim dhe kėmbėngulje, do tė gjeni atė lloj pozicioni pėr tė cilin kėrkoni. Ėshtė thjesht ēėshtje e lidhjeve tė duhura. Para tė ardhura nga njė trashėgimni, sigurim ose ēėshtje ligjore do tju ndihmojnė tė stabilizoheni gjatė pjesės sė parė tė muajit. Njė ēek me njė shumė tė madhe parash do tju jepet gjatė datės 12, kur Hėna e Plotė siguron qė ju do tė paguheni pėr njė punė tė bėrė mirė. Mos e lejoni njė person tė dashur tė ushtrojė presion mbi ju qė ti blini diēka qė nuk mund ta pėrballoni nė mes tė muajit. Ėshtė e rėndėsishme tė ruani paratė gjatė kėsaj kohe. Nė datėn 28, Hėna e Re do tė tėrheqė njė mundėsi pėr tė udhėtuar, studiuar ose tė dyja. Ėshtė njė kohė shumė e mirė pėr tė aplikuar pėr njė program akademik qė mundėsisht ėshtė jashtė vendit.

Virgjėresha

Hedhja e parave nė njė problem nuk do tė japė zgjidhje direkte. Ju duhet tė bėni njė bisedė tė vėshtirė me dikė tė afėrt nė fillim tė Marsit. Gjetja e mėnyrave tė reja pėr tė kursyer para ėshtė kritike pėr shendetin e marrėdhėnieve tuaja. Nėse jeni beqar, mos u pėrpiqni tė blini dashurinė e njerėzve. Ju meritoni tė jeni me dikė qė ju do pėr personalitetin dhe jo pėr llogarinė bankare. Bėhuni i dhembshur dhe inkurajoni njerėzit qė doni. Duke zėvendėsuar kriticizmin me dashuri lidhja juaj do tė bėhet mė e fortė se kurrė. Hėna e Plotė nė datėn 12 do tju gjejė duke korrur pėrfitimet e programit tė pėrmirėsimit tė vetėvetes. Blini njė veshje tė re, njė kompjuter ose smartphone; ju e keni merituar. Njė ide brilante pėr njė shpikje mund tju vijė nė mes tė muajit. Nė datėn 28, Hėna e Re do tė shėnojė njė fillim tė freskėt nė njė marrėdhėnie. Ulini mbrojtjet me dikė qė e ka provuar besnikėrinė.

Peshorja

Ju e keni shijuar tė qėnit nė dritė dhe nė qendrėn e vėmendjes, por kjo ka bėrė qė miqtė tuaj tė bėhen pak xhelozė. Njė diskutim i ashpėr mund tė ndodhė nė fillim tė muajit Mars, duke ju bėrė ju tė ndiheni i shqetėsuar pėr tė ardhmen e kėsaj marrėdhėnie. Pėrpiquni tė imagjinoni si do tė jetė kjo situatė pėr tė dashurit tuaj ose pėr personin me tė cilin debatoni. Pak pėrkujdesje dhe dhembshuri do ti ndryshojė gjėrat. Nė datėn 12, Hėna e Plotė do tė sjellė informacione tė rėndėsishme nė dritė. Nė periudhė afatgjatė, ju do tė jeni tė aftė tė adresoni njė ēėshtje tė rėndėsishme familjare ose tė mbyllni njė ēėshtje pronash. Bėhuni gati qė tė mbroni mikun tuaj mė tė mirė ose partnerin romantik nga fisi juaj. Hėna e Re nė datėn 28 ėshtė e shkėlqyer pėr tė firmosur njė marrėveshje, pėr tė nisur njė marrėdhėnie ose pėr tu rritur profesionalisht. Mos i jepni para borxh dikujt tė afėrt nė fund tė muajit ose do tė pendoheni. Ju nuk duhet tė ushqeni zakonet e kėqija tė dikujt qė doni.

Akrepi

Puna juaj do tė jetė e ērregullt gjatė fillimit tė muajit. Daljet e shtrenjta me miqtė nuk do tė jenė tė mundura. Bėni gjithēka qė keni mundėsi pėr tė ruajtur burimet gjatė gjysmės sė parė tė Marsit. Besojini kėshillės sė mikut tuaj tė afėrt, partnerit romantik ose bashkėpunėtorit nė biznes. Me inkurajimin e tyre, ju mund tė dilni jashtė pengesave financiare. Nje projekt nė grup do tė sjellė njė pėrfundim tė suksesshėm nė datėn 12, falė Hėnės sė Plotė e cila do tė jetė shumė mbėshtetėse. Mundėsitė e punėsimit do tė pėrmirėsohen shumė gjatė kėsaj periudhe; ju mund tė fitoni njė punė qė do tė sjellė pėrfitime marramendėse. Hėna e Re nė datėn 28 do tė shėnojė ditėn e parė tė njė roli te ri emocionues. Aftėsia juaj pėr tė menduar me kėmbė nė tokė do tju shėrbejė mirė nė kėtė pozicion. Do tė jetė njė lehtėsim ikja nga rutina e mėrzitshme qė keni pėrjetuar nė kompanitė paraardhėse. Puna me situata tė pazakonta dhe njerėz tė ndryshėm do tė nxjerrė mė tė mirėn nė ju.

Shigjetari

Miqtė mund tė mos e aprovojnė marrėdhėnien tuaj romantike nė fillim tė Marsit. Vendosja e kufinjve mes kėtyre 2 lloj marrėdhėniesh do tė jetė e vėshtirė. Bėhuni i mirė me veten gjatė kėsaj kohe stresuese. Bėni ushtrime qė ju ndihmojnė tė ēlironi tensionin, edhe nėse bėhet fjalė pėr njė ecje tė shpejtė gjatė pushimit tė drekės. Hėna e Plotė nė datėn 12 do tė shėnojė njė rritje nė detyrė nė karrierėn tuaj. Mos u surprizoni nėse do tju rritet rroga, do tė promovoheni ose tė dyja bashkė. Fillimi i njė pune tė re ėshtė njė tjetėr mundėsi gjatė mesit tė muajit. Jeta juaj dashurore do tė nxehet rreth datės 28, falė energjisė qė do tju japė Hėna e Re. Ju duhet tė bėni hapin e parė nė marrėdhėniet qė doni tė krijoni. Nėse jeni nė njė marrėdhėnie blini partnerit njė dhuratė pėr ti treguar vlerėsimin qė keni pėr tė. Zgjidhni diēka qė pėrshtatet me shijet e partnerit dhe jo ato tuajat. Nėse nuk keni asnjė ide tė mirė, pyesni mikun mė tė mirė tė partnerit pėr njė kėshillė.

Bricjapi

Rėnia nė peshė do tė jetė njė gabim i madh nė ditėt e para tė Marsit. Reputacioni prej njeriu tė ndershėm, i drejtė dhe bujar do tju hapė mė shumė dyer nga sa keni menduar. Do tė pėrballeni me disa probleme serioze nė biznes pėr shkak tė njė familjarit tuaj gjatė pjesės sė parė tė muajit, por gjithēka do tė shkojė mirė. Kėmbėngulja juaj do tju ndihmojė tė kaloni burokracitė dhe ēėshtjet zyrtare. Gjatė datės 12, Hėna e Plotė do tė shėnojė njė vendim ligjor i cili do tė jetė nė favorin tuaj. Kjo do tė forcojė pozitėn tuaj dhe do tju japė njė masė mė tė madhe kontrolli nė vendimet pėr jetėn tuaj personale. Dilni dhe festoni kėtė fitore me njerėzit tuaj mė tė dashur. Jeta juaj familjare do tė jetė shpėrblyese gjatė mesit tė muajit. Hėna e Re nė datėn 28 do tė jetė njė kohė perfekte pėr tė bėrė pėrmirėsime nė shtėpi ose pėr tė blerė prona. Do tė keni para pėr tė blerė pajisje tė bukura dhe mobilje.

Ujori

Fjale tė ashpra do tė shkėmbehen nė mediat sociale. Mendoni 2 herė para se tė postoni shkrime sarkazme nė Facebook ose Twitter. Ju nuk do tė donit qė njė shaka e keqe ose njė koment i pamenduar mirė tė pėrcaktojė reputacionin tuaj. Njė projekt pėr rregullimin e shtėpisė do tė pėrfundohet mė shpejt nga sa ju prisnit gjatė pjesės sė parė tė Marsit. Gjatė datės 12, Hėna e Plotė do tė sjellė njė erė tė mirė pėr ju. Nėse keni njė partner romantik, ai do tė marrė njė rritje nė rrogė qė do tė rrisė shumė standartin tuaj tė jetesės. Nėse nuk keni, ju mund tė merrni trashėgimni, rimbursim nė taksa, ose pagesė tė lartė. Pėrdorini kėto para pėr tė bėrė pushime relaksuese. Ju keni shumė nevojė pėr njė pushim. Hėna e Re nė datėn 28 do tė sjellė njė deklaratė romantike tė papritur. Ėshtė njė kohė e mrekullueshme pėr tė propozuar, pėr tu fejuar ose pėr tė shkėmbyer betimet e martesės. Nėse keni njė partner bėni njė pushim tė shkurtėr, kėshtu do tė lidheni me shumė. Nėse largoheni nga presionet e shtėpisė do tė keni mundėsi tė pėrqėndroheni nė gjėrat qė doni.

Peshqit

Nė fillim tė Marsit, shpenzime tė papritura do tė vijnė si rrufe. Do tė keni probleme me paratė dhe nuk do tė keni shumė mundėsi pėr tė shijuar shumė rehati. Kėrkesat profesionale do tė jenė domethėnėse. Nėse i luani letrat mirė, ju mund tė negocioni pėr rritje nė pagė. Hėna e Plotė nė datėn 12 do tė sinjalizojė njė pikė kthimi nė marrėdhėniet tuaja. Ju mund tė vendosni tė ecni para nė marrėdhėnien me njė shok ose me partnerin. Ėshtė e mundur qė tė fejoheni ose martoheni. Nėse e keni njė partner serioz, ju mund tė kuptoni qėllimet e pėrbashkėta qė keni pasur qė nė fillim tė kėsaj marrėdhėnie. Marrėveshjet nė punė do tė jenė tė shumta gjatė gjysmės sė dytė tė muajit; ju do tė jeni i aftė tė krijoni pėrsėri njė llogari bankare. Hėna e Re nė datėn 28 do tju japė njė mundėsi tė fitoni njė pagė tė qėndrueshme nga pėrpjekjet tuaja artistike. Ju do tė shijoni marrjen e njė page duke krijuar gjėra tė bukura pėr tė tjerėt.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
0<"IB

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė