Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Njerėzit qė do t'ju thyejnė zemrėn u pėrkasin kėtyre shenjave astrologjike

Siē e dini tashmė, shenja e horoskopit mund tė tregojė shumė pėr karakterin e njė personi, pėr talentet e fshehura, dhuntitė dhe anėt e errėta tė personalitetit, pėr tė cilat askush nuk do tė flasė!

Njerėzit qė do t'ju thyejnė zemrėn u pėrkasin kėtyre shenjave astrologjike
Njerėzit qė do t'ju thyejnė zemrėn u pėrkasin kėtyre shenjave astrologjike
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 09/01/2018 23:49

Yjet duket se kanė qenė nė njė pozicion kur nė kėtė jetė kanė ardhur zemėrthyesit dhe kėta tė fundit i pėrkasin 5 shenjave tė mėposhtme!

A ėshtė partneri juaj njė zemėrthyes, apo jeni ju, Perspekti ju fton ta zbuloni mė poshtė!

Demi

Nėse jeni njė Dem ka tė ngjarė tė jeni kokėfortė dhe kėmbėngulės. Jeni njė shenjė besnike e tė njėjtė gjė prisni dhe nga tė tjerėt. Nė momentin e parė qė njė Dem nuk ndihet mirė nė njė lidhje, ai largohet pa e kthyer kokėn pas. Kėsaj shenje i pėrkasin njerėzit mė kokėfortė dhe gjaknxehtė ndaj kini kujdes kur ngatėrroheni me njė Dem.

Dashi

Njė Dash e di gjithmonė ēfarė ėshtė mė e mirė pėr tė dhe nuk bėn kompromise. Nė ka njė njeri ndaj tė cilit njė Dash nuk do tė hiqte dorė kurrė ai do tė ishte po vetė Dashi! Kujdesen pėr veten e tyre, per nevojat dhe janė paksa egoistė. Nėse nuk ndihet i motivuar njė Dash do t'ju lėrė pa u menduar dy herė.

Virgjėresha

Kur Virgjėresha e humbet kontrollin e gjėrave, mendon se gjithēka ka marrė fund! Virgjėresha ėshtė njė shenjė pa takt dhe nuk e di shprehjen qė fjala vret mė shumė se plumbi. Nėse nuk i shkoni nga pas kėsaj shenje, harrojeni se do t'ju vijė ajo! Virgjėresha ėshtė njė shenjė qė jo vetėm ju thyern zemrėn, por mund "t'ju shkelė me kėmbė" vetėm pėr tė qenė mbi ju.

Luani

Luani nuk do njeri tjetėr mė shumė se veten dhe ky ėshtė problemi mė i madh i kėsaj shenje duke i sjellė dhe shumė probleme tė tjera nė lidhje. Mos u pėrpiqni tė pėrmbushni nevojat e njė Luani pasi si njė Dash dhe kjo shenjė kujdeset qė si fillim tė kėnaqė veten e mė pas tė tjerėt! Mund tė dashuroheni shumė lehtė me njė Luan, por kini kujdes pasi mund t'ju thyhet zemra Luani ėshtė i pashpirt.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
N6 JQ

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė