Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Ēfarė nuk duhet tė bėni kurrė natėn e Krishtlindjeve dhe Vitit tė Ri?

Fishekzjarrė, temina dhe shampanjė: Po pragu i Vitit tė Ri ėshtė njė nga netėt tona tė preferuara.

Ēfarė nuk duhet tė bėni kurrė natėn e Krishtlindjeve dhe Vitit tė Ri?
Ēfarė nuk duhet tė bėni kurrė natėn e Krishtlindjeve dhe Vitit tė Ri?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 25/12/2017 14:34

Festat sigurisht qė sigurojnė fotot mė tė mira, por ka disa gjėra qė ėshtė mirė tė mos i postoni nė rrjetet tuaja sociale.

Fotot kur jeni i dehur

Shijimi i shampanjės dhe pijeve me miqtė ėshtė njė mėnyrė e lehtė pėr ta tepruar me pijen. Nė kėtė rast shmangni foton kur sytė tuaj janė gjysėm tė mbyllur dhe sigurisht mos gaboni ti postoni atė nė rrjetet sociale.

Viti i Ri po i njėjti unė

Shmangni shprehje tė tilla apo foto qė nuk ndryshojnė nga pjesa mė e madhe e fotove qė keni gjatė gjithė vitit. Viti i ri jep mundėsinė tė bėni foto shumė mė interesante dhe sigurisht tė keni shprehje mė tė bukura pėr ti shoqėruar.

Foto tė fishekzjarrėve

Ato duken bukur live, por nė foto do tė dallohen vetėm disa pika drite tė turbullta nė njė sfond tė errėt. Asgjė e bukur pėr tu parė.

Puthjet me partnerin nė mesnatė

Askush nuk ka dėshirė tė shikojė njė foto se si ju putheni me partnerin. Gjeni njė pozicion mė romantik por edhe mė tė pėlqyeshėm pėr tu postuar nė rrjetet sociale.

Postimet super tė gjata

Postimet super tė gjata, ku tregoni se ēfarė fituat dhe humbėt nga viti qė latė pas.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
AINfI

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė