Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Barcaletė - Parashuta e Trump

Perspekti ju sjell njė barcaletė shumė tė kėndėshme

Barcaletė - Parashuta e Trump
Barcaletė - Parashuta e Trump
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 13/02/2018 11:18, Ndryshuar: 13/02/2018 18:22

Nė bordin e njė avioni qė ėshtė gati pėr t'u rrėzuar, ndodhet Donald Trump nė shoqėrinė e Papa Franēeskut, yllit tė NBA-sė, Stephen Curry dhe njė fėmije 10-vjeēar.

Parashutat nė dispozicion janė vetėm tri. Curry dhe Trump justifikojnė arsyen pse duhet tė shpėtojnė dhe mė pas hidhen nga avioni.

Nė atė moment Papa i thotė fėmijės se ai ėshtė i moshuar dhe se vogėlushi e ka jetėn pėrpara duke i dhėnė parashutėn e tretė.

Por fėmija i pėrgjigjet: "Faleminderit, por nuk ka nevojė. Kemi dy parashuta. Ai presidenti torollak, u hodh me ēantėn time tė shkollės."


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
8CJ:6

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.