Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Cila ėshtė aftėsia juaj mė e mirė bazuar nė astrologji?

Tė zgjuar, joshės apo gazmorė? Zbuloni aftėsitė tuaja mė tė mira sipas shenjės sė horoskopit

Cila ėshtė aftėsia juaj mė e mirė bazuar nė astrologji?
Cila ėshtė aftėsia juaj mė e mirė bazuar nė astrologji?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 05/02/2018 11:09, Ndryshuar: 05/02/2018 18:19

Dikush ėshtė i zgjuar, dikush ėshtė dėgjues i mirė, njė tjetėr ėshtė gati i pėrsosur etj,. ēdo shenjė ka karakteristikat dhe pikat e saj tė forta. E nėse nuk e keni zbuluar ende veten, po ju ndihmojmė me kėtė parashikim tė yjeve.

Dashi

Njerėzit e lindur nė kėtė shenjė kanė forcė tė madhe tė brendshme dhe janė tė aftė tė nxisin tė tjerėt qė tė pėrballen me frikėn dhe me guxim tė shkojnė drejt asaj qė dėshirojnė. Shumė lehtė krijojnė atmosferė miqėsore pėrreth vetes dhe parakushte pėr punė ekipore cilėsore. Kanė aftėsi tė bėhen liderė tė mėdhenj.

Demi

Aftėsia e tij e shpeshtė e fshehur ėshtė pėrgatitja e ushqimit me tė cilin i kėnaq edhe llupėsit mė tė mėdhenj. Njerėzit e lindur nė shenjėn e Demit janė qė qėndrueshėm dhe tė balancuar, u kushtojnė kujdes hollėsive. Kur pėrgatitin ushqim, e bėjnė pothuajse me intuitė, dhe aftėsia qė i arrijnė nė kuzhinė ėshtė shumė e mirė.

Binjakėt

Janė njerėz tė aftė qė tė bisedojnė me kėdo qoftė dhe pėr cilėndo temė. Janė inteligjentė, tė ndjeshėm dhe shumė komunikues. Janė nė gjendje t'i japin jetė cilėsdo ngjarjeje. Ėshtė me rėndėsi qė njerėzit i respektojnė.

Gaforrja

Personat e lindur nė kėtė shenjė dinė shumė mirė t'i dėgjojnė tė tjerėt, japin kėshilla tė shkėlqyeshme dhe i zgjidhin me sukses konfliktet. Dėshirojnė t'i ndihmojnė tė tjerėt, mirėpo ndihen mirė kur njerėzit i vlerėsojnė. Janė shumė emocionalė dhe janė tė lidhur fuqishėm me brendėsinė e vetes.

Luani

Njerėzit e lindur nė kėtė shenjė janė tė aftė t'i nxisin tė tjerėt tė mendojnė, por janė tė shkathėt edhe tė tjerėt t'i bėjnė tė qeshin. Sjellja e tyre unike dhe qėndrimi paksa arrogant janė joshėse pėr njerėzit tė cilėt interesohen se si Luanėt bėjnė diēka, gjė qė ata do tė bėnin nė situatė tė caktuar...

Virgjėresha

Kur ėshtė fjala pėr planifikimin dhe realizimin e punėve tė planifikuara, nuk ka njeri mė tė mirė se Virgjėresha. Ata janė njerėz shumė tė pėrpiktė nė gjithė ato qė i bėjnė. Janė tė aftė tė realizojnė ēka do qoftė dhe punojnė shumė mirė, me zell dhe me cilėsi.

Peshorja

Fjala ėshtė pėr individėt tė cilėt kanė aftėsi tė jashtėzakonshme tė ndėrmjetėsimit dhe tė zgjidhjes sė konflikteve pa marrė parasysh se sa janė ato tė vėshtira, mirėpo pėrpiqen qė t'i zgjidhin sa mė drejt qė tė jetė e mundshme. Dinė tė pėrmbahen nga imponimi i mendimit tė tyre dhe nuk mbajnė anė ndaj askujt, mund tė shikojnė shumė realisht situatėn.

Akrepi

Akrepat janė njerėz tė cilėt mund tė lėvizin botėn. Janė shumė tė pėrkushtuar pėr atė qė bėjnė, por janė tė aftė edhe tė nxisin tė tjerėt qė tė arrijnė atė qė e kanė konsideruar tė pamundshme. Dinė ēka ėshtė e nevojshme pėr sukses.

Shigjetari

Aftėsia sekrete e kėsaj shenje ėshtė pėrhapja e energjisė pozitive dhe e ndjenjės sė lumturisė kudo qė gjenden. Kanė aftėsi tė nxisin njerėzit tė jenė krenarė pėr atė qė janė. Entuziazmi i tyre ėshtė frymėzues. Me kėnaqėsi ndajnė leksione jetėsore me tė tjerėt.

Bricjapi

Njerėzit e lindur nė kėtė shenjė dinė tė jenė tė orientuar shumė mirė nė qėllimet tė cilat ia vė jeta. Kur synojnė diēka, shkojnė nė atė drejtim pa u mendur. Do tė investojnė nė atė drejtim gjithė energjinė e vet.

Ujori

Ujorėt janė njerėz me vetėbesim tė madh, madje deri nė atė masė sa qė ndonjėherė tė tjerėve mund t'u duket si arrogancė. Ata veten e njohin mirė dhe e duan. Shpesh janė paksa para kohės sė tyre, janė vizionarė dhe humanistė.

Peshqit

Peshqit janė jashtėzakonisht tė aftė nė shprehjen unike tė asaj qė e posedojnė. Janė nė gjendje t'i shfaqin situatat dhe emocionet e thjeshta nė mėnyrė shumė tė veēantė dhe joshėse, tė tjerėt kėtė e vlerėsojnė. Shpesh emocionet i shfaqin nėpėrmjet shkrimit apo artit.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
gdAjQ

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė