Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Mesazhe urimi tė veēanta pėr kolegėt dhe partnerėt tuaj tė biznesit pėr Vitin e Ri?

Jeni duke kėrkuar pėr mesazhe urimi qė t'iu dėrgoni partnerėve tuaj tė biznesit, klientėve apo punonjėsve tuaj? Jeni akoma nė kohė!

Mesazhe urimi tė veēanta pėr kolegėt dhe partnerėt tuaj tė biznesit pėr Vitin e Ri?
Mesazhe urimi tė veēanta pėr kolegėt dhe partnerėt tuaj tė biznesit pėr Vitin e Ri?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 08/01/2018 18:54

Perspekti nė kėtė artikull ju sjell njė pėrmbledhje tė mesazheve qė mund tė dėrgoni pėr Vitin e Ri. Kėto pėrshėndetje janė pėr tė uruar klientėt, shefat, kolegėt e punės dhe tė gjithė ata me tė cilėt keni bėrė biznes.

Mesazhe urimi pėr partnerėt tuaj

"Ka qenė njė kėnaqėsi tė bėja biznes me ju. Kėtė vit, uroj tė kesh njė vit tė mbushur me sukses dhe lumturi."

"Uroj qė e gjithė lodhja t'ju shpėrblehet kėtė vit. Shpresoj qė ky vit t'ju bekojė me sa mė shumė mundėsi dhe klientė. Paēi njė Vit tė Ri tė mbarė!"

"Ekipi im pati njė vit fantastik duke punuar me kompaninė tuaj. Uroj qė tė vazhdojmė me tė njėjtin ritėm nė vitin 2018 dhe nė vazhdim."

"Ju jeni njė nga partnerėt mė tė mirė tė biznesit me tė cilėt kemi punuar. Ju urojmė prosperitet dhe begati, jo vetėm kėtė vit, por nė ēdo vit. Gėzuar Vitin e Ri!"

"Urojmė qė ky vit qė po vjen tė bėjė mė tė fortė lidhjen tonė tė biznesit. Ju jeni njė partner biznesi i mrekullueshėm, nuk mund tė kėrkojmė mė shumė se kaq."

"Tė bėrit biznes me ju ėshtė njė bekim. Urojmė ta vazhdojmė bashkėpunimin tonė edhe nė vitet qė vijojnė. Gėzuar Vitin e Ri! Kalofshi mirė ju dhe familja juaj."

Mesazhe urimi pėr klientėt tuaj

"Ju jeni nga klientėt tanė mė tė vlefshėm, ne ju vlerėsojmė pėr besimin qė keni patur tek ne. Ju urojmė mė tė mirat nė kėtė Vit tė Ri."

"Ishte kėnaqėsi tė bėnim biznes me skuadrėn tuaj! Urojmė qė tė vazhdojmė bashkėpunimin me sa mė shumė projekte nė vitin qė po vjen. Paēi njė Vit tė Ri tė mbushur me lumturi dhe bekime!"

"Kėtė vit keni besuar nė potencialin tonė. Nuk mund t'ju falenderojmė asnjėherė mjaftueshėm pėr kėtė. Urojmė qė tė keni njė vit tė mbushur me partnerite tė reja."

"Urojmė qė biznesi juaj tė jetė akoma mė i suksesshėm vitin qė po vjen!"

"Ju jeni njė nga klientėt mė tė mirė tė biznesit qė kemi patur ndonjėherė! Ju urojmė njė vit tė mbushur me paqe, gėzim, shpresė dhe sa mė shumė sukses!"

"Vitin e kaluar, kompania jonė u bekua me njė klient si ju. Ju falenderojmė qė besuat nė shėrbimet tona. Mezi po presim t'iu shėrbejmė akoma mė mirė kėtė Vit tė Ri."

Mesazhe frymėzuese pėr biznesin

"Ne jemi me fat qė na keni dhėnė mundėsinė tė punojmė me skuadrėn tuaj. Deri nė kontratėn e ardhshme, ju urojmė Gėzuar Vitin e Ri!"

"Urojmė qė ky vit t'ju sjellė sa mė shumė mundėsi dhe njė tė ardhme tė mbushur me gėzim. Paēi njė Vit tė Ri fantastik!"

"Viti qė po lemė pas ka qenė i mbushur me mundėsi pėr ju dhe skuadrėn tuaj. Urojmė qė nė kėtė vit tė ri tė keni suksesin qė meritoni."

"Kam mėsuar shumė nga tė bėrit biznes me ju. Shpresoj qė tė jetė jetė po kaq i suksesshėm bashkėpunimi edhe nė tė ardhmen. Gėzuar Vitin e Ri!"

Mesazhe urimi pėr biznesin

"Urojmė qė ky vit tė jetė viti i realizimit tė vizionit tė kompanisė tuaj. Paēi njė vit tė begatė!"

"Urojmė qė kėtė vit tė shijoni shijen e ėmbėl tė suksesit. Gėzuar Vitin e Ri!"

"Urojmė qė ky Vit i Ri t'ju udhėheqi drejt suskesit. Gėzuar Vitin e Ri!"

"Jemi mirėnjohės qė punuat me ne kėtė vit. Shpresojmė qė ky bashkėpunim tė vazhdojė nė kėtė Vit tė Ri! Gėzuar Vitin e Ri!"

Mesazhe tė tjera urimi

"Nuk kam asgjė pėr t'iu thėnė pėrveē se t'iu falenderoj pėr mundėsitė qė na dhatė. Shpresoj qė ky vit tė jetė i mbushur me fitore dhe lumturi."

"Ju e kthyet ambientin tonė tė punės nė njė vend shumė tė rehatshėm, na shtytė qė tė bėnim mė tė mirėn, por kurrė nuk na vutė nėn presion. Jeni njė nga mentorėt mė tė mrekullueshėm qė kam takuar ndonjėherė. Ju urojmė mė tė mirat!"

"Urojmė qė ky vit tė jetė i mbushur me urtėsi dhe dashuri. Paē njė vit tė ri fantastik!"

"Ju keni qenė shpirti i motivimit pėr tė gjithė skuadrėn. Jemi tė bekuar qė kemi bėrė biznes me ju. Shpresojmė qė ky bashkėpunim tė vazhdojė me sa mė shumė kontrata!"

"Uroj qė ky kapitull i jetės tuaj tė jetė i mbushur me triumf dhe lumturi. Paēi njė Vit tė Ri tė lumtur me personat e dashur."

"Urojmė sa mė shumė sukses dhe sa mė shumė mundėsi nė kėtė vit tė ri qė po vjen. Gėzuar Vitin e Ri!"

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
V0=4<

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė