Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Njerėzit qė kanė lindur pėr tė qenė tė suksesshėm dhe tė pasur u pėrkasin shenjave tė...

Nėse disa njerėz janė me fat, disa tė tjerė kanė shumė tė zhvilluar intuitėn!

Njerėzit qė kanė lindur pėr tė qenė tė suksesshėm dhe tė pasur u pėrkasin shenjave tė...
Njerėzit qė kanė lindur pėr tė qenė tė suksesshėm dhe tė pasur u pėrkasin shenjave tė...
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 08/01/2018 13:59

Janė tiparet e karakterit ato qė na bėjnė unik e shumė nga kėto tė fundit mund t'i atribuohen drejtėpėrdrejtė shenjės sė zodiakut. A e keni pyetur ndonjėherė veten se pėrse jeni ashtu si jeni?

Nė qofshi me fat, apo jo pėr t'u fajėsuar ose "falenderuar" ėshtė shenja e horoskopit! Sipas yjeve, 5 shenjat e mėposhtme janė me shumė fat pėrsa i pėrket fushės financiar e ky do tė jetė ndėr vitet mė tė suksesshme.

Gaforrja

Jeni njė shenjė shumė e vendosur dhe i arrini tė gjitha qėllimet qė i vendosni vetes. E dini saktėsisht se ēfarė duhet tė thoni nė momentin e duhur dhe aftėsia juaj komunikuese ju bėn tejet tė besueshėm. Jeni tė pėrkėdhelurit e fatit pėr sa i pėrket fushės sė parave e kėto tė fundit duket se i fitoni pa shumė mundim sepse nė njė mėnyrė apo nė njė tjerėr ju e tėrhiqni lekun.

Akrepi

Akrepi ėshtė njė shenjė qė ka shumė vetbesim dhe rrallė ndodh tė bėjnė si u thonė tė tjerėt, sepse ata nuk e "tradhėtojnė" kurrė veten e tyre. Jeni njė luftėtar i vėrtetė qė ēdo fatkeqėsi nė jetė e shihni si njė mėsim dhe kjo ju bėn shumė tė suksesshėm.

Demi

Ju jeni njė individ qė krenoheni me arritjet tuaja sa herė ju vjen mundėsia. E dini qė e vetmja rrugė pėr tė qenė tė suksesshėm ėshtė puna, ndaj nuk i thoni asnjėherė jo kėsaj tė fundit! Jeni tė pėrqėndruar tek pikėsynimet tuaja dhe nuk ndodh qė tė shpėrqėndroheni lehtė.

Virgjėresha

Ju jeni tė patundur nė vendosjen dhe realizimin e qėllimeve pėr veten tuaj. Keni lindur pėr tė qenė tė suksesshėm dhe tė pasur. Ju pėlqen qė gjithmonė tė qėndroni nė krye dhe pėr asnjė arsye tė mos bini poshtė.

Luani

Njerėzit janė tė tėrhequr nga forca juaj natyrore dhe aftėsia pėr tė kontrolluar situatat. Njerėzit gjithmonė ju kanė shikuar si lider pasi ju dini mjaft mirė se si t'i udhėheqni tė tjerėt. Pėr shkak tė instinkteve natyrore, njerėzit arrijnė t'ju besojnė dhe kanė tendencėn t'ju lėnė gjithēka nė dorė.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
Z?(ge

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.