Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Njerėzit ekstremisht xhelozė i pėrkasin shenjės sė...

Kjo shenjė e horoskopit ėshtė jashtėzakonisht shumė xheloze. Rrėmon dhe fut hundėt kudo nė jetėn e partnerit.

Njerėzit ekstremisht xhelozė i pėrkasin shenjės sė...
Njerėzit ekstremisht xhelozė i pėrkasin shenjės sė...
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 15/12/2017 21:09

Habiteni qė kalon kaq shumė kohė me miqtė dhe juve nuk ju fton kurrė? Kėtu ka diēka qė nuk shkon dhe yjet e nuhasin kėtė gjė mė sė miri, por ndryshe nga ē'mund tė mendoni jo tė gjitha shenjat e horoskopit e shprehin dhe pėrjetojnė njėlloj xhelozinė.

Perspekti ju njeh me mė tė "keqen" e zodiakut, atė qė dyshon pėr ēdo gjė dhe gjithēka.

Njė Akrep ėshtė nė gjendje tė instalojė pajisje pėrgjuese, tė punėsojė detektiv privat apo dhe tė shndėrrohet vetė nė njė Sherlock Holmes kur bėhėt fjalė pėr kontrollin e partnerit/partneres.

Pėr personat e kėsaj shenjeje xhelozia mund tė arrijė deri nė atė pikė sa tė shndėrrohet nė njė sėmundje tė vėrtetė qė mund tė vėrė nė rrezik tė ardhmen e jetės nė ēift.

Edhe pse Akrepi mund tė premtojė qė kjo ishte hera e fundit dhe nuk ka ndėrmendė ta pėrsėrisė mė, sėrish bie nė grackėn e vetes. Flisni seriozisht me ta dhe shpjegojuni se kjo ėshtė njė sjellje vetėshkatėrruese e cila duhet trajtuar seriozisht.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
K([N\

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.