Rregullat pėr Sukses sipas Arnold Schwarzenegger
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Rregullat pėr Sukses sipas Arnold Schwarzenegger

Perspekti ju tregon disa nga rregullat mė tė mira qė duhet tė ndiqni pėr tė pasur sukses sipas Arnold Schwarzenegger.

Rregullat pėr Sukses sipas Arnold Schwarzenegger
Rregullat pėr Sukses sipas Arnold Schwarzenegger
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 03/01/2018 19:01

8 nga kėto rregulla janė:

1. Beso tek vetja. Qėllimi dhe vizioni yt, nuk ka rėndėsi se ē'thonė tė tjerėt

2. Thyeji Rregullat (jo ligjet). Mendo jashtė kutisė.

3. Mos ki frikė tė dėshtosh. Merr vendime dhe vepro.

4. Mos i dėgjo ata qė thonė s'bėhet. Ata tė tregojnė limitet e tua dhe jo tė tyret.

5. Puno Fort.

6. Gjeje Kohėn. Fli mė Pak nėse nuk ke kohė.

7. Dashuroje atė qė bėn.. Vetėm duke e dashuruar e ke arritur 50% tė suksesit.

8. Jep mbrapsht. Nė shoqėri, familje, komunitet etj.

Cili rregull tė pėlqen mė shumė? Cili ju pėrshtatet ju?


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
1biL3

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.