Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 310 produkte nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
PS3 me Ēip
20,000L
Sony
Pajisje elektronike
Tirane
07-08-2016 14:11
Shitet PS3 160 GB. Pajisja eshte shume pak e perdorur. Ne gjendje shume te mire. Me lojera brenda.
iPhone 4S
€120
Apple
Pajisje elektronike
Tirane
01-08-2016 06:11
Shitet iPhone 4S. Celulari eshte i zi. Shume pak i perdorur dhe i mirembajtur.
Kompjuter (PC)
€300
FUJITSU
Pjese kompjuterike
Tirane
28-07-2016 12:14
Shitet Kompjuter (PC). Ne gjendje shum te mire, pak i perdorur. Parametrat : Ram : 3.00 GB Karta grafike : 1 GB Windows 8.1 pro, me lincence 4 HDD : 381.1/GB ( C , D , E , F )
Set i Kompletuar HP
16,990L
Dyqan Taxi
Pjese kompjuterike
Tirane
24-07-2016 12:14
Shitet Set i kompletuar HP Desktop + Monitor + Tastier + Mouse + Fisha Desktop HP dc7700 Ekran HP 17" model L17006 Procesor Intel Core 2 Duo E6400 2.13GHz Memorja 80GB RAM 2GB Karta Grafike Intel HD Graphics e integruar Gjithashtu ne set perfshihet Tastier, Mouse dhe fisha...
Samsung Galaxy S3
11,500L
Samsung
Pajisje elektronike
Tirane
24-07-2016 11:20
Shitet Samsung Galaxy S3. Pajisja eshte ne gjendje perfekte. Shitet me nje cmim shume ekonomik. Cmimi eshte i diskutueshem.
DELL Studio XPS 1340
€400
Dell
Programe kompjuterike
Tirane
21-07-2016 08:52
Shes Dell Studio XPS 1340, i perdorur dhe mirembajtur profesionalisht per qellime programimi nga ana ime. Vetem upgrade qe i jane bere jane mbi 150Euro. CPU: Core2Duo P9600, 2.66Ghz (versioni me i larte i Core2Duo per laptop) RAM: 8GB SoDIMM 1066 (2x4GB Hynix) Vetem RAM kusht...
Speed Triple S
€2,500
Triumph
Automjete dhe pjesė
Tirane
20-07-2016 06:06
Shitet motor Triumph Street Triple 675 Limited Edition (Daytona Engine), i prodhuar ne vitin 2011. Ka kryer vetem 17000 kilometra. Eshte i sapo ardhur nga Italia ne gjendje te perkryer,pa dokumenta. Mund ta kontrolloni si te deshironi. Cmimi eshte i diskutueshem.
X-Max 250
€2,000
Scooter
Automjete dhe pjesė
Tirane
20-07-2016 05:28
Shitet motor X-Max Scooter, i prodhuar ne vitin 2006. Motori eshte ne gjendje shume te mire, ka kryer vetem 30 000 kilometra. Cmimi eshte i padiskutueshem.
Harley Devidson
€8,000
Motor
Automjete dhe pjesė
Tirane
19-07-2016 15:23
Shitet Harley Davidson, Softail,Fat Boy, 1340 cc i vitit 1999. Ka kryer vetem 32.000 km, ne gjendje perfekte, goma te reja, goma prapa 250cm. Sherbime te bera para 2 muajsh me dokumenta te rregullta deri ne Maj 2017. Cmimi eshte i negociushem.
iPhone 6S
€510
iPhone
Pajisje elektronike
Sarande
19-07-2016 15:16
Shitet iPhone 6S 64GB me ngjyre te zeze. Celulari eshte ne gjendje shume te mire. Ka vetem disa shenja te vogla anesore te perdorimit. Cmimi eshte i diskutueshem.
Android TV Box
€50
Android
Kompjutera & Zyra
Tirane
19-07-2016 10:11
Shiten Android TV Box te ardhur nga Italia. Kjo pajisje mundeson qe ne televizorin tuaj te kryeni cdo funksion qe kryeni ne nje Telefon Android: mund te shkarkoni shume aplikacione si SKYPE, YOTUBE, FACEBOOK dheLOJRA. Funksionon me cdo televizor Plazma qe ka vend per te vendos...
Laptop Dell me SSD E 6420 Latitude
€235
Dell
Kompjutera & Zyra
Tirane
02-06-2016 13:05
Mundesojm dhe blerjen me KESTE Mjafton te jeni ne mardhenie pune , Vetem me kart identiteti aplikon prane dyqanit tone , per 1 ore aprovohet, Per te gjitha produktet tona. Procesore core i 5 gen e dyte 2.4 ghz Ram 4GB ( me 8gb plus 30 eu) SSD 128 GB (super i shpejt) Vga ...
Android Tv Box
€50
Android 4.4.2
Pajisje elektronike
Tirane
01-06-2016 13:00
Shitet Android TV Box i ardhur nga italia e Cila lidhet me televizorin dhe e ktheni televizorin ne nje Smartphone Android...Funksionon me cdo televizore plasma qe ka vend per te vendosur fishin HDMi Edhe 8 cope kane ngelur Memorja 8GB Ram 1Gb Wifi 2.4 Ghz Suporton 1080 HD,...
Shes ose nderroj samsung galaxy s6
€270
Samsung
Pajisje elektronike
Tirane
30-05-2016 11:36
Celulari eshte ne gjendje perfekte, i mbajtur mire dhe i perdorur vec per 4 muaj. bateria i mban mbi 6 ore perdorim. nderrohet me iphone 5s ose versione me te reja.
Samsung Galaxy S6 Edge
€430
Samsung
Pajisje elektronike
Tirane
26-04-2016 13:18
Shitet Samsung Galaxy S6 Edge, 36 GB Gold. Celulari eshte ne gjendje perfekte, pothuajse si i ri. Cmimi eshte i diskutueshem.
Samsung Galaxy S3
13,500L
Samsung
Pajisje elektronike
Tirane
24-04-2016 14:10
Shitet Samsung Galaxy S3. Telefoni eshte ne gjendje shume te mire, pa asnje gervishtje. Cmimi eshte i diskutueshem.
HTC M8
25,000L
HTC
Pajisje elektronike
Tirane
21-04-2016 13:16
Shitet HTC M8. Celulari eshte ne gjendje shume te mire. Shume pak i perdorur. Pa asnje gervishtje.
Samsung Galaxy S7 Edge
€650
Samsung
Pajisje elektronike
Tirane
16-04-2016 13:11
Shitet Samsung Galaxy S7 Edge 32 GB. Celulari eshte i paperdorur, i sapo ardhur nga jashte.
Samsung Galaxy J5
23,500L
Samsung
Pajisje elektronike
Tirane
16-04-2016 13:05
Shitet Samsung Galaxy J5. Celulari eshte me 2 karta, i paperdorur. Ram: 1.5 GB. Procesor: Quad Core 1.2 GHz. Camera: 13 Megapixel secondary 5MP. Android: 5.1.1. Cmimi eshte i padiskutueshem.
Samsung Galaxy ALPHA
€229
Samsung
Pajisje elektronike
Tirane
15-04-2016 14:12
Shitet SAMSUNG GALAXY ALPHA blu i erret, Origjinal me sistem Android. Versioni me i mire me 32 GB Amerikan, i zhbllokuar per cdo karte shqiptare. Telefoni eshte ne gendje shume te mire, i ruajtur me xham gjate gjithe kohes, ekrani perfekt, vjen se bashku me fishe dhe karikues ...