DELL Studio XPS 1340, Tirane, €400
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Mė dėrgo produkte si ky
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe produkte si ky do ju dėrgohen te emaili i juaj nga Perspekti.
Email:
Nuk jeni regjistruar pėr kėtė produkt.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.
Reklama e produktit u dėrgua me email
Detajet e reklamės janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Reklama e produktit nuk u dėrgua me email
Detajet e reklamės nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe ky produkt do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Produkti nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

DELL Studio XPS 1340
€400

Tel: 0684034400

Detajet kryesore

Programe kompjuterike
Tirane
438 shikime
21-07-2016 08:52

Përshkrimi

Shes Dell Studio XPS 1340, i perdorur dhe mirembajtur profesionalisht per qellime programimi nga ana ime. Vetem upgrade qe i jane bere jane mbi 150Euro.

CPU: Core2Duo P9600, 2.66Ghz (versioni me i larte i Core2Duo per laptop)
RAM: 8GB SoDIMM 1066 (2x4GB Hynix) Vetem RAM kushton sot 50Euro. Eshte blere 160Euro.
SSD: Samsung 830 Evo 256GB SATA II. SSD sot ne treg jane mbi 100Euro. Eshte blere 250USD.
GPU: nVidia GeForce 9400GM.

Te tjera: Intel AC WiFi, Bluetooth, SDCard Reader, 2 USB powershare (njera eSata), Webcam integruar, DVD+RW DL (mund te hiqet DVD dhe te shtohet nje SSD i dyte), LAN, HDMI, DisplayPort. Windows 10 Pro i licensuar Clean Install me gjithe update deri 22Prill2016. Ekrani 13.3" 1280x800.

Nderruar para shitjes (pra jane te reja), Ekrani, Tastiera, Mouse, dhe pjesa poshtme e Laptop. Laptop duket si i ri. Vjen me bateri te madhe 9Cell. E perdorur por mbn karikim, pra eshte funksionale. Mund te porositet online bateri e re per 30USD. Per ata qe nuk e njohin XPS eshte linja profesionale e laptopeve DELL. Jap garanci per laptonin qe eshte ne gjendje te shkelqyer 2Vjet sikur ta blinit te ri.

EXTRA:
Cante per laptop (e re fringo,blere online 40USD) dhe mouse wireless i ri fringo. Blere online 20USD
Cmimi eshte i diskutueshem.

Reklama tė ngjashme

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
P!=WC

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė