Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 312 produkte nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kompjuter Dell
€230
Dell
Pajisje elektronike
Tirane
04-03-2016 11:56
Shitet kompjuter Dell+ Monitor, te reja. Brand Dell Optiplex 780,procesor Core 2 Duo E8400 3.0 Ghz, RAM 4 GB, HDD 250 GB. Ekran i ri Dell 17 inc ne kuti. Cmimi eshte i diskutueshem.
Kufje Profesionale
€19
Konig
Artikuj personalė
Tirane
04-03-2016 11:07
Shiten kufje profesionale Konig. Te reja, ne kuti, te pa hapura. CMP-HEADSET9, ideale per perdorim personal per lojra apo pune profesionale si DJ. Cmimi eshte i diskutueshem.
Leva per PlayStation
3,500L
Shiten
Pajisje elektronike
Tirane
04-03-2016 10:57
Shiten Leva per PlayStation. Levat jane te sapo ardhura nga jashte. Ne gjendje perfekte. Cmimi eshte i padiskutueshem,
iPhone 4
13,000L
Apple
Pajisje elektronike
Tirane
04-03-2016 10:52
Shitet iPhone 4, 16 GB. Telefoni eshte ne gjendje shume te mire. Cmimi eshte i padiskutueshem.
Printer Skaner Fotokopje
€90
HP
Pajisje elektronike
Tirane
04-03-2016 10:29
Shitet Printer, Skaner, Fotokopje HP Laserjet M1005MFP. Pajisja eshte e perdorur vetem me bojen fillestare. Cmimi eshte i diskutueshem.
Laptop HP Compaq Mini
€90
HP
Pajisje elektronike
Tirane
02-03-2016 14:10
Shitet Laptop HP Compaq Mini. Laptopi eshte ne gjendje shume te mire. I perdorur, por pa karikues. Cmimi eshte i diskutueshem.
Samsung Galaxy S6 Edge
€600
Samsung
Pajisje elektronike
Tirane
28-02-2016 12:36
Shitet Samsung Galaxy S6 Edge. Telefoni eshte 32 GB, ngjyre gold. Pa asnje gervishtje, ne gjendje perfekte.
Kamera HD
€28
Shiten
Pajisje elektronike
Tirane
28-02-2016 06:33
Shiten Kamera HD Turbo. Kamera cilesore dhe sisteme full HD regjistrimi. Cmimi eshte 28 Euro per secilen
Sistem Vezhgimi
€0
Shitet
Pajisje elektronike
Tirane
28-02-2016 06:01
Ju ofrojme sisteme vezhgimi me kamera ,me konfigurime per cdo levizje. Gjithcka vjen me foto ne celularin tuaj per nje siguri me te larte . Cdo detektim vjen direkt ne emailin tuaj me 3 foto per sekond . Ben gjithashtu menaxhimin e targave te makinave.
Laptop Apple
22,000L
Apple
Pajisje elektronike
Tirane
27-02-2016 13:16
Shitet Laptop Apple, prodhim i vitit 2004. Pajisja eshte ne gjendje shume te mire. Model ibook G4, i perdorur vetem 6 muaj. Cmimi i diskutueshem
Gjenerator
€3,200
Shitet
Pajisje elektronike
Tirane
27-02-2016 13:10
Shitet gjenarator. Ne gjendje shume te mire pune, shume pak i perdorur. Me 19 dalje 15, trefazorsh. Cmimi eshte i diskutueshem.
DVD RECORDER SONY
€230
Sony
Pajisje elektronike
Tirane
27-02-2016 13:05
Shitet DVD RECORDER SONY. Rdr-hxd 870 (Profesional) Capacity hdd : 160 gb hdmi Output HD 1080p upscaling Digital TV Tuner Advanced Electronic Program Guide (dual RW) Cmimi eshte i diskutueshem.
Panorama te qendisura
€0
Shiten
Artikuj shtėpish
Tirane
21-02-2016 08:49
Shiten panorama te qendisura per dhoma femijesh. Panoramat jane te vendosura ne kornize. Cmimi eshte shume i arsyeshem.
Kompjuter Desktop
5,000L
Intel
Pjese kompjuterike
Tirane
20-02-2016 12:07
Shitet CPU INTEL PENTIUM D 945 3.4GHz 800Mhz/ 4MB/ LGA775/ SL9QQ. Clock Speed: 3.4 GHz Processor Type: Pentium D. Socket T L3 Cache: 4 MB. Number of Cores: 2. Cmimi eshte i diskutueshem.
HTC One Mini 2
€220
HTC
Pajisje elektronike
Tirane
19-02-2016 14:45
Shitet celular HTC ONE MINI II, i ri. Display 4.5 inches OS v4.4.2 (KitKat) Memory Internal 16 GB, 1 GB RAM Camera Primary 13 MP Secondary 5 MP.
Ore Rolex Datejust
€50
Rolex
Artikuj personalė
Tirane
19-02-2016 12:43
Shitet Ore Rolex Datejust. Eshte imitacion i pare. I punojne data dhe java. E re ne kuti. Water resistent.
Laptop Dell Core 2 Duo
€170
Dell
Pajisje elektronike
Tirane
18-02-2016 09:30
Shitet Laptop Dell Core 2 Duo. Laptopi eshte ne gjendje perfekte dhe mjaft i paraqitshem. Latitude E6400 core 2 duo 2.4Ghz, ram 2Gb, hdd 160Gb, 14.1inc, wireless. Cmimi eshte i diskutueshem.
Plan Gatimi Hotpoint Ariston
37,700L
Go Tech Electronics
Pajisje elektronike
Komuna e Parisit., Tirane
14-02-2016 10:12
Shitet Plan Gatimi Hotpoint Ariston ne kompanine Go Tech Electronics. VETRO60 CM 4 VATRA GAZ SIPERFAQE QERAMIKE AUTONDEZJE VALVUL SIGURIE GARANCI 2 VJET.
Thares Lageshtie Ariston
26,900L
Go Tech Electronics
Pajisje elektronike
Komuna e Parisit., Tirane
14-02-2016 09:53
Shitet Thares Lageshtie Ariston prane Go Tech Electronics. Fuqia Tharese: (Lt/dite): 12.0 Kapaciteti depozites: (Lt): 2.7 Gaz: R134A Ushqyesi: (V-Hz): 50-230-1 Fuqia e konsumit (max): (W): 270 Konsum Vjetor: (kW/h): 135 Qarkullim Ajri: (M3/h): 125 Komprensor: Rrotu...
Lavatrice Hotpoint Ariston
73,900L
Go Tech Electronics
Pajisje elektronike
Komuna e Parisit., Tirane
14-02-2016 09:42
Shitet Lavatrice Hotpoint Ariston prane kompanise Go Tech Electronics. E zeze, Kapaciteti 8 KG, 1.400 xhiro, Klasi A+, Super silencioze, Ekran LCD, Qendrim I lire. GARANCI 2 VJET.
Reklamė