Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

I riu Brazilian Kenedy ju bashkua skuadres se Celesit pėr herė tė parė

Jose Mourinho ka rritur seancat e trajnimit mbi turneun e SHBA-sė nė Montreal ku skuadres ju bashkua edhe i riu Brazilian Kenedy

I riu Brazilian Kenedy ju bashkua skuadres se Celesit pėr herė tė parė
Nga: Ndricim Topalli
Publikimi: 18/07/2015 10:38

I riu Brazilian Kenedy ishte nė mesin e grupit tė 24 - lojtarėve tė Celsit qė stėrviten nė Montreal. Jose Mourinho ka vazhduar seancat e tij tė dyfishta nė njė pėrpjekje qė ekipi i tij tė arrij nivelete e rivalėve tė tyre nė Barclays Premier League.

Celsi ka filluar pėrgatitjet e tyre pėr fushatėn e re shumė me vonė se shumica e sfiduesve tė tyre tė mundshėm, por trajneri portugez i ka ngarkuar lojtarėt e tij me shumė punė qė tė jenė tė gatshėm kur ata tė nisin sezonin e ri kundėr Swansea muajin e ardhshėm.

Seanca e tė premtes ishte seanca e parė qė Kenedy ju bashkua grupit tė parė tė ekipit nga skuadra Fluminese tė cilėt i dhanė leje 19 -vjeēarit pėr t'u bashkuar me kampionėt pėrpara se ato tė plotėsonjė kontratėn e £6.3million qė lejon kalimin e Kenedit nga Fluminese te Stamford Bridge.

Kenedy vazhdoi seancėn e parė tė stėrvitjes me ekipin e Celėsit pėrkra Braziljanėve tė tjerė tė ekipit si Ramires dhe Costa

Menaxheri Jose Mourinho jep udhėzime grupit tė tij i pėrbėrė prej 24 - lojtarėsh pėrpara seancės nė Qendrėn e Trajnimit Montreal

Kenedy u bashkohet bashkatdhetarėve tė tij Ramires dhe Oscar nė grupin e Mourinhos, ndėrsa Filipe Luis dhe Willian do tė lidhet me pjesėn tjetėr tė skuadrės nė Nju Jork tė mėrkurėn pėrpara se Blues tė luajnė me New York Red Bulls vonė nė mbrėmje.

Lojėrat kundėr Paris Saint-Germain dhe Barcelona nė Shtetet e Bashkuara do tė ndiqen nė takimin e Community Shield me Arsenalin dhe njė ndeshje miqėsore tė fundit kundėr Fiorentinės nė Stamford Bridge.

Skuadra e Cheleait ne Montreal perbehet nga:

Portjerė: Thibaut Courtois, Asmir Begovic, Jamal Blackman.

Mbrojtės: Cesar Azpilicueta, Branislav Ivanovic, Ola Aina, Gary Cahill, John Terry, Kurt Zouma, Jake Clarke-Salter.

Mesfushorė: Nemanja Matic, John Mikel Obi, Nathaniel Chalobah, Ruben Loftus-Cheek, Ramires, Cesc Fabregas, Oscar, Eden Hazard, Victor Moses.

Sulmues: Bertrand Traore, Loic Remy, Diego Costa, Kenedy and Dominic Solanke.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
P#8]

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.