Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Mėnyrat perfekte tė joshjes pėr ēdo shenjė horoskopi

Mbase shikimi, ndoshta shpirti i aventurės apo thjesht vendosmėria dhe ambicia? Ēfarė i tėrheq mė shumė meshkujt tek njė femėr? Ok, vajza ju besoj! Ėshtė pyetja qė shpesh ia bėjmė vetes por qė sigurisht nuk marrim dot njė pėrgjigje tė prerė. Megjithatė kėtė herė na vjen nė ndihmė horoskopi!

Mėnyrat perfekte tė joshjes pėr ēdo shenjė horoskopi
Mėnyrat perfekte tė joshjes pėr ēdo shenjė horoskopi
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 05/12/2017 11:23, Ndryshuar: 05/12/2017 18:25

Shenja jonė zodiakale tregon shumė pėr ne, duke nisur nga karakteri e duke vazhduar edhe me parapėlqimet tona. Jo vetėm kaq! Bazuar nė karakteristikat e shenjės, mund tė tė ndihmojmė tė zbulosh armėn tėnde tė joshjes, atė qė ndoshta nuk e dije se e kishe!

Dashi

Armėt e tua joshėse janė guximi dhe vėshtrimi. Shikoje nė sy dhe ai nuk ka pėr ta harruar kurrė atė vėshtrim. Shikoje me "ligėsi". Megjithatė ki kujdes, mos harro qė siguria jote e jashtme ėshtė thjesht njė maskė pėr tė fshehur frikėrat dhe brishtėsinė tėnde! Kėshtu qė mos e tepro, sepse mund ta bėsh edhe t'ia mbathė nga ty. Duhet pak ekuilibėr, meshkujve u pėlqejnė femrat e guximshme, por jo kokėkrisurat. Nėpėrmjet syve, mos shfaq vetėm forcėn, por edhe brishtėsinė tėnde. Kjo do ti ēmendė meshkujt!

Demi

Fjala e vetme qė vlen si armė e fortė e juaja ėshtė sensualiteti! Femrat Dem duan me ēdo mėnyrė ta shfaqin kėtė karakteristikė tė tyren, qoftė edhe thjesht duke veshur njė palė tė brendshme me dantella. Venusi nė shenjėn tuaj ju ndihmon tė shprehni sa mė mirė veten nė marrėdhėnie, megjithatė keni vėshtirėsi pėrsa i pėrket zgjatjes nė kohė tė raporteve. Kjo pasi demat janė shumė egoistė dhe tė pėrqendruar tek vetja e tyre dhe priren t'i harrojnė nevojat e tė tjerėve. Njė kėshillė: bėje partnerin tėnd pjesėmarrės, pėrfshije mė shumė dhe do kuptosh qė nuk je vetėm ti sensuale!

Binjakėt

Binjakėve u ziejnė shumė mendime nė kokė gjatė gjithė kohės. Stimulimi i mendjes pėr ta ėshtė afrodiziaku mė i mirė i mundshėm dhe njė faktor i rėndėsishėm qė ndikon nė ndėrtimin e njė marrėdhėniejeje tė qėndrueshme pėr kėtė shenjė. Bisedat e gjata, tregimet, diskutimi i ideve dhe mendimeve, kjo ėshtė mėnyra pėr tė hyrė nė zemrėn e njė femre tė kėsaj shenje. Ēdo gjė duhet tė kalojė fillimisht nga mendja. Por kujdes: shumė mendime dhe shumė shumė pak veprime-ky mund tė pėrkthehet si dėshtim! Kėshtu qė vajza binjake, bėni mirė tė lėvizni nga pak! Mund tė ngelni si pemė duke folur me veten. Alternojini fjalė-veprim!

Gaforrja

Pėr ju nuk ka joshje pa ndjenja tė vėrteta dhe pa gjeste tė vogla. Shenja juaj e di mirė qė emocionet luajnė rolin kyē nė jetėn tuaj. Bėjua tė qartė tė gjithėve qė nuk kėrkon aventura, qė preferon mė mirė tė qėndrosh e vetme se sa tė kesh nė krah dikė qė s'tė meriton. Nė kėtė mėnyrė meshkujt do shohin tek ti njė femėr tė qėndrueshme dhe tė sigurtė nė vetvete, e gatshme pėr tė dashuruar!

Luani

Personaliteti i Luanit ėshtė i njohur pėr tė gjithė. Kur flet njė femėr luan, tė gjithė duhet ta dėgjojnė e tė mos flasin. Pak a shumė kėshtu ėshtė edhe nė marrėdhėnie, dinė si tė vihen re dhe tė respektohen nga partneri. Arma juaj e joshjes? Pas shumė fjalėve dhe leksioneve, pas pamjes tėnde tė rėndė e tė fortė, fshihet njė shpirt i butė dhe i pėrkujdesur, gati gati i ndjeshėm! Ky ėshtė si njė ēmim ekstra pėr kėdo qė ju ka nė krah!

Virgjėresha

Pėr Virgjėreshat nuk funksionojnė teknikat moderne tė joshjes. Tė flirtosh nė whatsapp? JO! Tė gjesh njė kuptim tė fshehur pas njė "like" nė facebook apo instagram? As kjo nuk tė entuziazmon! Virgjėreshės i rreh zemra fort kur sheh njė mashkull qė i hap derėn e makinės, qė i puth dorėn apo qė i pėrgatit njė darkė kur ajo ėshtė e mėrzitur. Po ajo vetė si josh? Me shikime, me pusulla dashurie tė fshehura nėpėr xhepat e kėmishave dhe me shumė shumė ėmbėlsi.

Peshorja

Nėse je Peshore, atėherė njė gjė ėshtė e sigurtė: ti di si ta bėsh partnerin tėnd tė ndjehet i veēantė. Pikėrisht kjo ėshtė edhe pika jote e fortė. Pėr ty ēdo gjė rrotullohet rreth tė dashurit tėnd, sidomos nė fillimet e njė marrėdhėniejeje. Gjithashtu, di edhe ta mbash tė gjallė raportin duke u pėrpjekur tė bėsh gjėra qė t'ju bėjnė tė ndjeheni si nė takimin e parė. Kėto gjėra nuk i venė re vetėm femrat, por edhe meshkujt, pasi edhe ata mėrziten nga monotonia. Pa dyshim qė kjo ėshtė njė plus pėr Peshoret, por tė jepesh aq shumė nė njė marrėdhėnie, sidomos nė fillimet e saj, nuk ėshtė gjė e mirė. Personi tjetėr mund tė mos jetė nė tė njejtėn frekuencė me ty dhe mund tia mbathė!

Akrepi

Kur tė fiksohet njė gjė nė kokė, nuk ka asgjė qė tė ndal! Kėshtu ndodh edhe kur kupton se tė pėlqen njė njeri i caktuar. Njė femėr akrep zhytet e tėra kokė e kėmbė nė marrėdhėnie, duke ndier emocione tė forta qė nė fillim...ok, SIDOMOS nė fillim! Vajzės akrep i pėlqen qė tė ketė gjithmonė njė mendim tė ėmbėl pėr partnerin dhe lidhja kthehet nė prioritet pėr tė, duke mos llogaritur asgjė tjetėr pėrreth. Shumė mirė, por kujdes: gjatė gjithė kėtij proēesi mund ta gjesh veten vetėm sa hap e mbyll sytė!

Shigjetari

Shigjetaret nuk ndalen kurrė, koleksionojnė vula nė pashaportė (aq shumė bredhin) dhe janė gjithė kohėn tė humbur nė ėndrrat e tyre me sy hapur. Ky personalitet i tremb shumicėn e meshkujve, por pėr njė pjesė tjetėr me tė njejtin personalitet dhe tė njejtin shpirt aventure, kjo mund tė jetė njė armė e fortė joshjeje. Si Shigjetare qė je, i jeton lidhjet e tua me shumė pasion, por ke nevojė edhe pėr hapėsirat e tua, ky ėshtė kushti pėr njė marrėdhėnie tė qetė! Kush nuk ėshtė dakord, mund tė vazhdojė nė rrugėn e tij.

Bricjapi

Eleganca nuk ėshtė diēka qė mund tė mėsohet dhe femrat qė i pėrkasin kėsaj shenje e dinė mirė kėtė! Eleganca dhe klasi atyre u vjen natyrshėm. Ato nuk janė thjesht elegante nė sjellje, por edhe femra me zemėr tė madhe qė duan baza tė forta nė njė raport. Nėse kėto cilėsi nuk ngacmojnė dhe nuk tėrheqin asnjė mashkull, atėhere del nė pah ana e tyre ambicioze. Nuk ka asgjė mė intriguese pėr njė mashkull se sa tė shohė njė femėr teksa merr atė qė do!

Ujori

Arma joshėse e femrės ujor ėshtė shpirti i saj i lirė. Pėr disa meshkuj ky ėshtė kėrcėnim, pėr tė tjerė ama ėshtė sinonim i personalitetit dhe forcės sė karakterit. Pėr ujoret ekzistojnė kufinjtė, lidhjet e dashurisė nuk duhet tė jenė tė pashkėputura gjatė 24 orėve. Nevoja pėr tė qėndruar vetėm herė pas here, ėshtė njė kusht i panegociueshėm pėr to.

Peshqit

Pėr ty tė gjitha ndjenjat janė tė forta, nuk ėshtė se e bėn enkas me qėllim, thjesht ti kėshtu je! Je e sinqertė dhe dėshiron gjithmonė t'i bėsh tė ditura qėllimet e tua. Me siguri kėto cilėsi do ngacmojnė interesin e personave tė lodhur me shtirjen! Megjithatė kėshtu je e ekspozuar ndaj lėndimit, ndaj mos i jep besim kujtdo, por vetėm atyre qė vėrtetė e meritojnė.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
ZG$U

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė