Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Shenjat e horoskopit qė do tė kenė gjithmonė shpirt rinor

Mosha nuk pėrcakton asnjėherė mėnyrėn se si ndiheni.

Shenjat e horoskopit qė do tė kenė gjithmonė shpirt rinor
Shenjat e horoskopit qė do tė kenė gjithmonė shpirt rinor
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 27/11/2017 00:04

Shumė njerėz ndihen tė vjetėr qė nė tė 20-at, e ndėrsa shumė tė tjerė ndihen adoleshent edhe kur janė 70 vjeē. Astrologjia ju tregon se pėr cilat shenja bėhet fjalė.

Shigjetari

Tė lindurit nė shenjėn e Shigjetarit e kanė thuajse tė pamundur tė ndihen ndonjėherė tė vjetėr. Shpirti i tyre aventurier, dhe dashuria qė kanė pėr jetėn, i bėn kėta njerėz tė ndihen gjithnjė e mė tė rinj. Rinia e shpirtit ėshtė ajo ēfarė i bėn tė lumtur kėta persona.

Binjakėt

Tė lindurit e kėsaj shenje janė natyrė shumė fėminore. Sado tė kalojnė vitet, duket shumė e vėshtirė t'i bėsh kėta njerėz tė rriten, dhe kjo me plotė kuptimin e fjalės. Ata nuk e ndjejnė peshėn e viteve sepse gjithmonė do tė jenė ai fėmija i pabindur dhe i papėrgjegjshėm.

Dashi

Impulsiviteti dhe energjia qė kanė tė lindurit e kėsaj shenje, e bėn tė vėshtirė qė ata tė sillen si njė i rritur i vėrtetė. Ata janė rebelė tė pandreqshėm, dhe si tė tillė ata do tė ndihen edhe kur tė plaken. Dashin e frikėson plakja.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
k]bkO

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.