Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Si ti fitosh zemrėn njė Luani?

Nėse u dashurove me njė Luan, nuk je e vetmja.

Si ti fitosh zemrėn njė Luani?
Si ti fitosh zemrėn njė Luani?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 26/11/2017 16:01, Ndryshuar: 26/11/2017 23:03

Nė mendjen e njė Luani, tė gjitha duhet tė ishin tė dashuruara me tė, sepse ėshtė thjesht i pėrkryer. Por, nėse do qė tė bėhesh e vetmja pėr njė Luan, nuk ėshtė edhe aq e vėshtirė, mjafton ta ngresh pėrditė nė qiell me komplimente dhe ta shohėsh si idhull. Nė fund tė fundit, e meriton.

Pra vajzė, Luani e dashuron shumė veten, prandaj mos mendo kurrė se do tė tė dojė ndonjėherė mė shumė se atė. Por, do tė kaloni kohė tė mrekullueshme sėbashku. Mbret ai, mbretėreshė ti. Ėshtė i kėndshėm, dinamik dhe shoqėror.

I pėlqen shumė tė dalė, tė argėtohet dhe do qė edhe ti tė jesh po ashtu. Ėshtė zakonisht i arrirė nė jetė dhe do tė njėjtėn gjė edhe pėr ty. Nuk pajtohet dot me mesatarėt, madje e tmerrojnė.

Me Luanin, e vetmja gjė qė duhet tė bėsh ėshtė t'ia duash egon po aq sa e do edhe ai, tmerrėsisht shumė. Atėherė ndoshta do tė gjejė pakėz vend nė zemrėn e tij edhe pėr ty.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
5Q@K.

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.