Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

20 karakteristika tė Dashit qė duhet ti dini

Dashi ėshtė shenja e parė e Zodiakut dhe simboli i tij ėshtė perėndia Ram. Pėr shkak tė natyrės sė tyre energjike dhe aktive ata preferojnė tė jenė tė parėt pėr tė filluar dhe pėrfunduar diēka.

Dashi ėshtė njė nga shenjat e zjarrit nė zodiak, qė do tė thotė se janė vetė-motivues, entuziastė, pasionantė dhe gjithmonė tė karikuar.
Dashi ėshtė njė nga shenjat e zjarrit nė zodiak, qė do tė thotė se janė vetė-motivues, entuziastė, pasionantė dhe gjithmonė tė karikuar.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 28/09/2016 19:05

Ata kanė vullnet tė fortė dhe janė shumė kokėfortė me tė gjithė ata qė tentojnė tė pengojnė qėllimet e tyre. Dashi ėshtė njė nga shenjat e zjarrit nė zodiak, qė do tė thotė se janė vetė-motivues, entuziastė, pasionantė dhe gjithmonė tė karikuar.

20 gjėra qe duhet ti dini pėr Dashin:

1. Posedon njė pafajėsi fėmijėnore.

2. Nuk i pėlqen tė presė.

3. Nuk jep shpesh shance te dyta.

4. Do tju thyejė kokėn nėse qėndroni apo pengoni rrugėn e tij/saj.

5. Ka pak durim pėr lėkundjet e humorit tė njerėzve qė e rrethojnė.

6. Ėshtė aventurier dhe ndėrmerr risqe tė mėdha.

7. Nuk shqetėsohet pėr paratė.

8. Presin pėrkushtim.

9. Mund tė ndryshojė mėnyrėn e jetesės lehtėsisht dhe tė fillojė ēdo herė nga fillimi.

10. Mund tė jetė egoist.

11. Ėshtė njė lider natyral dhe i gjallė.

12. Bezdiset shumė shpejt nga detajet.

13. Ata nuk kėrkojnė miratim.

14. Tėrhiqet nga: Luani, Shigjetari, Peshorja.

15. Nuk tėrhiqet nga: Peshqit, Binjakėt, Virgjėresha.

16. Tėrhiqet nga njerėz me energji pozitive shumė tė lartė.

17. Nuk pėlqejnė qė tė ndihen tė kufizuar.

18. Ėshtė trim dhe kurajoz.

19. Mund te preket nga dhimbjet e kokės dhe dhimbjet e dhėmbėve.

20. Shijon kėnaqėsitė e ēastit.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
9I,Kj

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.