Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Si mund tė fitoni zemrėn e njė Demi?

Njė e vėrtetė e madhe pėr Demat ėshtė se flitet pėr njerėz tė skajeve.

Si mund tė fitoni zemrėn e njė Demi?
Si mund tė fitoni zemrėn e njė Demi?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 25/11/2017 17:44

Kur janė besnikė, janė vėrtetė besnikė. Nėse janė tė pabesė, janė tmerrėsisht tė pabesė. Nėse shpenzojnė, janė xhepshpuar. Kur janė kurrnacė, ia kalojnė Gjirokastritėve. Pra, pėrgatituni pėr skaje! Nuk u duket, sepse kanė karakter tė qetė.

Nė pėrgjithėsi u pėlqen paraqitja, pra duan tė kenė nė krah njė femėr tė bukur dhe tė mbajtur, i japin jashtėzakonisht shumė rėndėsi joshjes.

Nėse Demit i pėlqeni, do gjunjėzohet pėrjetėsisht para jush. Nėse jo, ka mundėsi tė mos e shikoni kurrė mė.

Kur dėshirojnė, lidhen lehtė. Kur nuk duan, nuk lidhen fare (e thamė, nuk kanė mesatare).

Edhe nė punė; ose janė shumė tė sukseshėm ose nuk u ecėn aspak ose kalojnė nga njėra tek tjetra pa shumė vėshtirėsi dhe pa humbur asgjė.

Demi nuk e do aq shumė gruan amvisė, aq sa do njė grua tė zhvilluar, tė formuar mendėrisht dhe mbresėlėnėse. I pėlqejnė shėtitjet, ushqimi i mirė, udhėtimet dhe argėtimi, po aq sa edhe tė rrijė me partneren nė shtėpi dhe tė shohin televizor sė bashku.

Nė pėrgjithėsi i pėlqen ta ndjekin nė ato qė do ai dhe jo tė ndjekė ai tė tjerėt. Shpenzon pėr njė grua dhe investon nė lidhje, kur ka kuptuar se ajo ėshtė "e duhura". Zakonisht e tėrheqin vajzat tip, ato qė nuk kanė pėr qėllim t'i lidhin kėmbėt. Aty shkon dhe ngjitet vetė...

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
_)Ya

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė