Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Librat qė sugjeronte Steve Jobs pėr ēdo lider

Themeluesi legjendar i Apple frymėzohej nga novela, libra biznesi dhe guida pėr spiritualitetin.

Librat qė sugjeronte Steve Jobs pėr ēdo lider
Librat qė sugjeronte Steve Jobs pėr ēdo lider
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 25/11/2017 15:16
Autobiography of a Yogi - Paramahansa Yogananda

Njė autobiografi qė dyfishohet si njė guidė frymėzimi dhe meditimi.

Moby-Dick - Herman Melville

Historia e njė kapiteni anijeje qė kėrkon tė hakmerret ndaj njė balene tė bardhė.

Be here now - Ram Dass

Njė guidė e ilustruar e yogės rreth jetės nė tė tashmen.

Only the paranoid survive - Andrew Grove

Njė ish CEO i kompanisė Intel, i cili flet pėr mėnyrėn se si mund tė menaxhoni krizat e momentit qė shkatėrrojnė njė kompani.

Zen Mind, Beginner's Mind - Shunryk Suzuki

Njė guidė pėr fillestarėt pėr bazat e praktikės dhe meditimit Zen.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
=gDB=

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.