Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Cila ėshtė shenja mė kursimtare e horoskopit?

Demėt janė veēanėrisht shumė tė fortė.

Cila ėshtė shenja mė kursimtare e horoskopit?
Cila ėshtė shenja mė kursimtare e horoskopit?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 12/11/2017 18:57

Demėt kapin jetėn pėr flokėsh dhe nuk kanė nevojė tė varen prej asnjė njeriu. Gjithsesi, ato dashurojnė me pasion. Janė prindėr shumė tė mirė, madje shumė prej tyre janė edhe prindėr beqarė, pasi e marrin vetė kėtė vendim.

Kanė marrėdhėnie shumė tė mira me kursimet dhe janė mjaft punėtorė. I fundit qė rri nė zyrė deri nė orėt e vona tė natės ėshtė patjetėr i shenjės sė Demit.

Tejkalojnė ēdo vėshtirėsi pa u grindur, e pėrballojnė me logjikė e guxim dhe rrallė e kujtojnė pėrsėri mė vonė, sepse janė edhe shumė tė kėndshėm nė shoqėri.

Me njė Dem nė krah, do tė ndihesh gjithmonė i sigurtė.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
je[?-

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė