Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Sa kohė u zgjat dashuria shenjave tė horoskopit?

Shenja e horoskopit mund tė tregojė shumė pėr karakterin e njė personi dhe tiparet, kėto tė influencuar nga yjet ndikojė nė vendimet apo personalitetin e njė personi.

Sa kohė u zgjat dashuria shenjave tė horoskopit?
Sa kohė u zgjat dashuria shenjave tė horoskopit?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 05/11/2017 21:47

Shumė besojnė dhe mėnyra si mendon apo si dashuron ndikohet nga yjet ndaj mė poshtė do tė pėrshkruajmė pėr 12 shenjat e horoskopit momentin kur njė shenjė do tė ndalojė sė dashuruari.

Dashi do tė humbasė interesin pėr ju nė momentin kur ju nuk tregoni interes mė pėr jetėn, pėr gjėrat e bukura pėr aventurat. Njė dash nuk e duron dot monotinė, ndaj nėse bini nė grackėn e rutinės njė dash nuk do t'ju dashurojė mė.

Demi do tė ndalojė sė dashuruari kur ju nuk i motivoni mė ata. Nėse kjo shenjė nuk ndjek ėndrrat dhe ndihet e bllokuar nga ju, dijeni se lidhja juaj nuk do tė zgjashė dhe shumė.

Nėse njė Binjak ndjen se ju po i merrni frymės ai do t'ju lėrė pa u menduar gjatė. Vlerėsojnė shumė lirinė dhe pėr kėtė nuk do tė bėnin asnjė kompromis.

Gaforrja duket se do tė ndalojė automatikisht se dashuruari kur ajo ka krijuar idenė se ju nuk e doni mė! Epo gjėrat janė reciproke.

Bėni mirė t'ia vini nė dukje njė Luani se sa fantastikė janė, pasi nė tė kundėrt ata do tė jenė nė kėrkim tė njė personi tjetėr qė i bėn tė besojnė se janė tė veēantė.

Virgjėresha ėshtė njė shenjė praktike dhe tejet analitike. Nėse nė mendjen e tyre ata kanė projektuar njė lidhje afatshkurtėr, ēfarėdo qė ju tė bėni, kjo shenjė e ka tė pamundur tė heqė idenė se kjo lidhje nuk do tė funksionojė. Gjithēka varet nė mėnyrėn se si Virgjėresha mendon dhe analizon detajet e njė lidhjeje.

Peshorja do t'ju dashurojė deri nė momentin kur ju filloni zėnkat e grindjet nė ēift. Kėto janė gjėrat qė kjo shenjė nuk i duron dot, ndaj bėni mirė t'i shmangni sa mė shumė.

Njė Akrep do t'ju dojė deri sa vdekja dhe tradhėtitė t'ju ndajnė! Kaq e thjeshtė ėshtė!

Shigjetari dėshiron qė partneria e tij tė jetė gjithmonė optimiste! Kur njė person e humb interesin pėr jetėn ose e sheh gjysmėn e gotės bosh, Shigjetari nuk dėshiron ta ketė pranė.

Pėr Bricjapin virtyti mė i ēmuar ėshtė ambicia. Njė njeri qė i mungon kjo cilėsi nuk ėshtė frymėzim pėr Bricjapin, ndaj njė lidhje dashurie nuk do tė funksiononte.

Ujori mėrzitet shumė shpejtė. Duhet tė jeni shumė tė veēantė qė kjo shenjė tė vazhdojė gjatė me ju.

Shenja mė e vogėl e dashakeqėsisė do tė bėjė qė njė Peshk jo vetėm tė mos ju dojė, por t'ju marrė shumė inat. Ėshtė njė shenjė shumė miqėsore, ndaj nuk e duron dot padrejtėsinė.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
;Zj.;

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.