Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Si tė ngushėllojmė ēdo shenjė horoskopi?

Ne tė gjithė mėrzitemi pėr gjėra tė ndryshme, dhe nė njė mėnyrė apo njė tjetėr kemi nevojė tė ngushėllohemi.

Ēdo shenjė zodiaku ka nevojė tė ngushėllohet nė njė mėnyrė tė veēantė.
Ēdo shenjė zodiaku ka nevojė tė ngushėllohet nė njė mėnyrė tė veēantė.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 22/10/2016 16:45

Disa njerėz kanė nevojė tė qėndrojnė vetėm, ndėrsa tė tjerė kėrkojnė tė pėrkėdhelen qė tė ndihen mė mirė. Si shok, ėshtė puna juaj tė jeni pranė njeri tjetrit, dhe ta bėni mikun tuaj tė ndihet mė mirė kur ata mėrziten.

Ēdo shenjė zodiaku ka nevojė tė ngushėllohet nė njė mėnyrė tė veēantė.

Pėr ju tregojmė sesi tė ngushėlloni miqtė tuaj bazuar nė shenjėn e tyre tė horoskopit:

1. Dashi (21 Mars- 19 Prill)

Nėse Dashi nuk dėshiron tė flasė pėr diēka, mos u shqetėsoni. Kur ata kanė diēka qė nuk e heqin dot nga mendja, ata do tė flasin dhe ju thjesht duhet tė keni durim pėr tė dėgjuar.

2. Demi (20 Prill- 20 Maj)

Tregojini Demit se ju kujdeseni pėr tė vazhdimisht. Ata duan qė ju t'i trajtoni nė mėnyrėn qė trajtoni tė tjerėt, dhe ju duhet tė jeni gjithmonė pranė tyre kur ata ju thonė se kanė nevojė pėr ju.

3. Binjakėt (21 Maj- 20 Qershor)

Binjakėt mund tė jenė mirė dhe keq edhe nė njė ditė tė mirė, kėshtu qė nė njė ditė tė keqe gjėrat bėhen shumė tė vėshtira. Provoni mė tė mirėn pėr t'u pėrshtatur me humorin e tyre dhe ju do tė bėheni miku mė i mirė i tyre. Gjithsesi, kur gjėrat bėhen shumė keq pėr Binjakėt, ju nuk mund tė beni asgjė pėrveēse tė ofroni shpatullen ku ata mund tė qajnė.

4. Gaforrja (21 Qershor- 22 Korrik)

Kur Gaforrja mėrzitet, papritmas gjithēka bėhet njė fortunė dhe ato fillojnė tė mendojnė mė shumė se zakonisht. Ju duhet ti ndihmoni ata tė kthehen nė realitet. Ju duhet ti shpjegoni Gaforres qė ata po shohin anėn e errėt tė gjėrave, edhe kur nuk ka njė anė tė errėt.

5. Luani (23 Korrik- 22 Gusht)

Luani ėshte trim dhe i fortė, por kur ndjenjat e tyre lėndohen, ata kanė nevojė pėr vėmendje, edhe pse nuk do t'ju thonė kurrė. Inkurajojeni dhe dashurojeni Luanin pėr ti kthyer ata pėrsėri me kėmbė nė tokė dhe ata do tė jenė mė tė fortė nė raundin tjetėr pėr shkak tė kėsaj.

6. Virgjėresha (23 Gusht- 22 Shtator)

Virgjėresha ka nevojė pėr kohė qė tė kuptojė se ēfarė i bėn ata tė ndihen ashtu siē ndihen, dhe nuk do tė jenė tė aftė tė bėjnė diēka pėr tė ndryshuar ndjenjat e tyre derisa ta kuptojnė. Ndihmojini ata tė seleksonojnė mendimet e tyre dhe tė gjejnė pėrgjigjet.

7. Peshorja (23 Shtator- 22 Tetor)

Peshorja mund tė acarohet me shumė prej gjėrave, por shpesh bijnė nė kompromis me ēėshtjet e tyre. Por kur Peshorja nuk ėshtė gati pėr kėtė, ata kanė nevojė tė merren me diēka tjetėr kur janė tė mėrzitur.

8. Akrepi (23 Tetor- 21 Nėntor)

Akrepi pėrballet vetė me tė gjitha acarimet qė i ndodhin nė jetėn e pėrditshme, por ata duan tė dijnė qė ju pėrseri interesoheni pėr ta.

9. Shigjetari (22 Nėntor- 21 Dhjetor)

Shigjetari ėshtė i mirė pėr ti larguar nga vetja e tyre gjėrat qė i mėrzisin, prandaj nuk ka shumė gjėra qė ju mund tė thoni ose mund tė bėni pėr ti bėrė ata tė ndihen mė mirė. Thjesht jini aty me krahė tė hapur kur ata tė ndihen pėrsėri vetvetja.

10. Bricjapi (22 Dhjetor- 20 Janar)

Mėnyra mė e mirė pėr tė zbutur njė Bricjap ėshtė ti gjeni atij diēka pėr tė bėrė qė tė shpėrqėndrojė mendjen nga gjėrat qė e mėrzisin.

11. Ujori (21 Janar- 18 Shkurt)

Sa mė shumė hapsirė aq mė mirė. Jini pranė Ujorit nėse ai ka nevojė pėr ju, por prisni derisa ata tė bėhen gati qė tė hapen me ju. Mos u bėni dekurajues nėse ata duan ti mbajnė gjėrat qė mendojnė pėr vete.

12. Peshqit (19 Shkurt- 20 Mars)

Nėse Peshqit janė tė mėrzitur, ju duhet ta rrespektoni kėtė. Ata do tė pėrshtaten me emocionet e tyre nė kohėn e duhur pėr ta, dhe kanė shumė inat tė ushtroni presion qė ata ti harrojnė gjerat qė i mėrzisin mė shpejt.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
a:WU3

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė