Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

20 karakteristika astrologjike tė Virgjėreshės

Virgjėresha ėshtė shenja e 6 e Zodiakut. Kur Virgjėreshat lėvizin nė jetėn e tyre ata pėrdorin natyrėn e tyre analitike dhe aftėsine pėr tu pėrballur me situatat dhe pėr tė zgjidhur problemet.

Karakteristika astrologjike tė Virgjėreshės
Karakteristika astrologjike tė Virgjėreshės
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 01/10/2016 00:34

Ata janė fleksibėl dhe mund tė pėrshtaten lėhtėsisht me atė qė prezantohet nė atė moment. Gjithsesi ata duhet tė jenė tė kujdesshėm qė tė mos jetojnė me koken e tyre, por nė botėn reale.

Virgjėresha udhėhiqet nga planeti i Mėrkurit, dhe meqė Mėrkuri lėviz rreth diellit mė shpejt se planetėt e tjerė intelekti i Virgjėreshave lėviz shumė mė shpejt se ai i shenjave tė tjera.

Simboli i Virgjėreshės, portretizohet nga njė femėr qė mban njė grusht me grurė. Gruri tregon kohėn e vjeljes qė pėrkon edhe me kohėn kur lindin Virgjėreshat. Kjo ėshtė arsyeja pėrse Virgjėreshat njihen se janė tė kujdesshėm nė pėrpjekjet e tyre pėr tė mbaruar njė detyrė.

20 karakteristika astrologjike tė Virgjėreshave:

1. Dėshirojnė tė jenė nė shėrbim tė tė tjerėve.

2. Analizon, vlerėson dhe zgjidh probleme me tė menduar logjik.

3. Etikė tė fortė pune.

4. Kritikojnė veten nė mėnyrė tė ashpėr.

5. Motoja e tyre ėshtė: Unė Shėrbej.

6. Janė tė matur me paratė.

7. Tėrhiqet nga: Peshqit, Demi, Bricjapi.

8. Nuk pėrgjigjen mirė ndaj pa-dijes.

9. Kanė aftėsi pėr tė sjellė rregull nga konfuzioni.

10. Nuk tėrhiqet nga: Dashi, Peshorja, Peshqit.

11. Zonat e ndjeshme tė trupit: zona abdominale, zorrėt, shpretka, pankreasi.

12. Fshehin faktin qė ndihen tė pasigurtė dhe tė turpshėm.

13. Shikojnė figurėn e madhe.

14. Kanė tendencėn tė kenė standarte tė larta.

15. I japin vlerė pastėrtisė dhe ushqyerjes.

16. Nuk ndihen rehat kur ndajnė ndjenjat e tyre me tė tjerėt.

17. Tė kujdesshėm nė atė qė zbulojnė dhe tregojnė.

18. Kanė tendencėn ti thonė gjėrat dhe ti pėrjetojnė fije pėr pe.

19. Inteigjentė, tė shkathėt, tė orientuar nga detajet dhe aftėsi tė shkėlqyera organizative.

20. Dėshirojnė ti bėjnė gjėrat nė mėnyrėn e tyre.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
)G!3

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė