Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Ja ēfarė tregon ngjyra e syve pėr ju?

Sipas shkencės, ngjyra e syve tuaj tregon shumė rreth karakterit tuaj.

Ja ēfarė tregon ngjyra e syve pėr ju?
Ja ēfarė tregon ngjyra e syve pėr ju?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 13/10/2017 20:38
Sytė e kaltėr

Ju jeni modest, i turpshėm, egoist, konkurrues, i fuqishėm fizikisht dhe shpirtėrisht, e menaxhoni mirė stresin dhe dhimbjen.

Sytė e zi

I lindur pėr tė qenė udhėheqės, i mban sekretet, jeni misterioz, i rrallė, mė i pranueshėm, keni mė shumė melanin nė sistemin tuaj, do tė mund ta udhėhiqnit botėn.

Sytė ngjyrė kafe

Shumė melanin nė sistemin tuaj, i vendosur, i pranueshėm dhe flini dy orė mė shumė se njerėzit me ngjyrė tjetėr tė syve.

Sytė ngjyrė bojė lajthie

E gjelbėr e pėrzier me ngjyrė kafe, ose njė iridė tė ka dy ngjyra. Jeni unik, mė ndryshe se tė tjerėt, keni vetėbesim, jeni tė pavarur dhe njė personalitet tė balancuar.

Sytė ngjyrė gri

Duhet tė punoni pak mė shumė se tė tjerėt, brengoseni pak mė shumė pėr tė tjerėt dhe jeni njė person i balancuar mirė.

Sytė e gjelbėr

I fuqishėm, kurioz, i pranueshėm, dominues, jeni pak misterioz dhe i qetė. Jeni origjinal, kreativ dhe performoni mirė edhe nė presion.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
4b"C

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.