Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Cila shenjė ju thyen zemrėn bazuar nė astrologji?

Dashuria nuk ėshtė komplekse, njerėzit janė kompleksė, dhe njerėzit dinė t'i komplikojnė edhe gjėrat mė tė thjeshta.

Cila shenjė ju thyen zemrėn bazuar nė astrologji?
Cila shenjė ju thyen zemrėn bazuar nė astrologji?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 20/12/2017 17:07

Nuk na gėnjeni dot qė se keni parė tė paktėn njėherė horoskopin pėr tė ditur fatin tuaj, partnerin qė ju pėrshtatet, numrat me fat e shumė gjėra tė tjera. Zgjedhjet, ndjenjat, prirjet, mund tė jenė tė ndikuara nga yjet. Kėshtu qė nėpėrmjet yjeve ju mund tė krijoni njė ide interesante dhe zbavitėse pėr tė eksperimentuar me partnerin tuaj.

Mirėpo nė horoskop mund tė zbuloni edhe cila ėshtė shenja qė ju "thyen" zemrėn. Prandaj Perspekti ka publikuar se kush ėshtė shenja e horoskopit qė ju thyen zemrėn sipas shenjės tuaj.

Ja cilat janė ato:

Peshqit

Ujori

Ujori

Bricjapi

Bricjapi

Shigjetari

Shigjetari

Gaforrja

Akrepi

Peshorja

Peshorja

Virgjėresha

Luani

Akrepi

Gaforrja

Binjakėt

Binjakėt

Demi

Demi

Dashi

Dashi

Peshqit


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
#Z[\l

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.