Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Sa gjumė ju duhet sipėrmarrėsve sipas shenjės sė horoskopit?

Ekspertėt edhe te pjesa e gjumit kėmbėngulin se ka lidhje shenja juaj e horoskopit.

Ekspertėt edhe te pjesa e gjumit kėmbėngulin se ka lidhje shenja juaj e horoskopit.
Ekspertėt edhe te pjesa e gjumit kėmbėngulin se ka lidhje shenja juaj e horoskopit.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 25/08/2017 15:18

Dashi

6-8 orė

Shenja e Dashit njihet si delikate. Ata priren tė vuajnė mė shumė nga depresioni, apo sėmundje mendore, prandaj e kanė shumė tė nevojshėm gjumin. Nėse ata nuk i shpenzojnė energjitė e tyre, e kanė tė vėshtirė tė flenė rehat.

Demi

25 orė

Personat e shenjės sė Demit e dashurojnė jetėn dhe gjumin e mirė. Ata e shijojnė edhe ushqimin e mirė dhe nėse kanė verė tė mirė qėndrojnė pėr orė tė tėra mė pas duke fjetur.

Binjakėt

2 ose 12 orė

Ata njihen si shenja qė nuk vendos lehtė dhe pėr tė realizuar diēka ose vonojnė, ose e bėjnė nė kohėn e duhur. Tė dashur Binjakė merrni kohėn qė ju duhet!

Gaforrja

10 orė

Shenja e Gaforres ka shumė nevojė pėr 10 orė tė plota gjumė. Pėr shkak tė natyrės sė tyre tė ndjeshme, problemet i mendojnė edhe natėn, gjė qė i lė pa gjumė. Gaforret kanė shumė nevojė pėr orėt e gjumit, 10 orė.

Luani

7 orė

Luanėt janė tė udhėhequr nga dielli dhe dashuria, prandaj gjumi ėshtė njė ndėr gjėrat mė tė rėndėsishme pėr ta. Ata nuk e duan dhomėn e gjumit shumė luksoze, por mjafton qė ata tė ndihen mirė.

Virgjėresha

4 orė

Astrologėt shtojnė se njerėzit qė i pėrkasin shenjės sė Virgjėreshės e vrasin mendjen pėr ēdo gjė nuk janė tė qetė asnjėherė. Ata mendojnė se ēdo gjė ka rėndėsinė e vet dhe mendimet e gjata i bėjnė ata tė bėjnė pak orė gjumė.

Peshorja

8 orė

Peshorja ėshtė shenja qė i balancon gjėrat qė i ndodhin nė jetė. Ata nuk shkojnė nė ekstrem dhe kaq orė gjumė i mjaftojnė.

Akrepi

1 orė

Edhe pse duken shumė pak, pėr njė Akrep kjo edhe mund tė ndodhė. Ata janė shumė intuitivė, gjė qė i pengon tė flenė tė qetė, pasi i analizojnė gjėrat shumė.

Shigjetari

Gjumi ėshtė pėr tė vdekurit

Njerėzit qė i pėrkasin kėsaj shenje janė aktivė nė shumicėn e kohės. Udhėtimet dhe njohja e gjėrave tė reja, i bėn ata mos tė mendojnė fare pėr gjumin.

Bricjapi

Nuk ka gjumė, mendojnė pėr njė tė ardhme tė mirė

Bricjapėt janė shenja e rregullave. Ata janė ambiciozė dhe mendojnė nė shumicėn e kohės pėr tė ardhmen dhe si ta pėrmirėsojnė jetėn e tyre.

Ujori

Shumė orė gjumė pa njė kohė tė caktuar

Shenja e Ujorit ėshtė indiferente dhe nuk dėshiron tė ndjekė rregullat e shoqėrisė. Ata e kanė tė nevojshėm gjumin, por pa orar tė caktuar.

Peshqit

18 orė

Peshqit njihen si shenja mė ėndėrrimtare e zodiakut. Ata pas ēdo ėndrre kanė njė mesazh qė i duhet nė jetė. Kaq orė gjumė janė mjaftueshėm pėr ta!

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
O'36S

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė